Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt olyan exed akitől csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyan exed akitől csak nehezen tudtál megszabadulni?

Figyelt kérdés

2021. szept. 10. 11:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Van, aki 8x ismételve sem érti azt a szót, hogy NEM.
2021. szept. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém molesztált -_-
2021. szept. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém egy évig írogatott mindenhova, amíg le nem tiltottam, úgy, hogy ő szakított velem.
2021. szept. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Sosem volt komoly a kapcsolatunk. Viszont mikor együtt voltunk, irogatott más lányoknak, próbált komoly kapcsolatot keresni :D, nem vállalt fel, nem vett komolyan, ha szakitottunk meg egy idő után visszakonyorogte magát, hogy mennyire szeret, én vagyok a legnagyobb szerelme, stb. 15től 21 èves koromig ment ez. Érzelmileg bántalmazott, ha valami nem úgy volt, ahogy ő akarta, akkor lehordott mindenfélének, zsarolt, manipulált, kiírogatott rólam dolgokat. Mindig megbocsátottam, mert szerettem. Több mint másfél éve nincs köztünk semmi, a végére (Hála Istennek) minden szeretetet kiölt belőlem, amit iránta éreztem. Megismerkedtem mással, elkezdtünk randizni. Akkor is írt. Mondtam, hogy nem fogok vele beszélni, tiszteletlen lenne a randipartneremmel szemben. Lehordott mindennek ismét, kikövetett instán. Pár héttel később megint be akart követni, töröltem a kérését, messengeren tiltva. Facebookon próbált még lájkolni, ahogy ismerem, ezzel próbálja magára felhívni a figyelmem. Már nem esek ugyanabba a hibába, hogy tovább részt vegyek a beteges játékában.

22L, ő 26F

2021. szept. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, évekig rendszeresen felbukkant. Hol én voltam élete szerelme, hol le se sz.art.
2021. szept. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Kiderült, hogy rendszeresen szexchatelget es meg ki tudja miket csinalt. Akkor szaktitottunk. Utana kb egy evig keresett telon. A neten egybol szakitas utan letiltottam, telon amikor kapcsolatom lett. Aztan elkezdett hivogatni rejtett számról. Volt, hogy egy koncert bejáratanal vart (tudta, hogy menni fogok, mert a kedvenc egyuttesem adott koncertet). Talan akkor lattam utoljara. De vicces volt, mert egy novel ott vartak 🤣🤣
2021. szept. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Olyan van akivel joban baráti alapon maradtunk. Hol neki van párja hol nekem de mindig megbeszeljuk az elet nagy dolgait meha segitunk a masiknak ujra talpraállni. Kb lelkitarsak vagyunk már de nem jarunk.



És még mindig beprobálkozna szexualis celzasokkal, meg olyanok hogy ha mennék haza besértodik ramszol rinyál.

Még mindig nem tudok ugy lelépni hogy egyszeruen szia mentem.


Ennyi csak.

2021. szept. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!