Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem becsül a barátom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem becsül a barátom?

Figyelt kérdés
Mikor mondom neki szakítsunk, akkor hirtelen mindent visszavon mindent, és akkor írja ne haragudjak, meg hogy mennyire nagyon szeret. De közben meg olyanokkal megbánt, hogy az hihetetlen. Csúnya, trágár szavakat is használ, de azt is mondja, hogy én nem vagyok jó semmire. Már nem dicsér engem, mint az első pár hónapban. Volt mikor kérdeztem, hogy ő szakítani szeretne, erre kérdezte, hogy kösse fel magát az első fára, azt szeretném. De ezt nem komolyan mondta szerinte. Úgy érzem, ha bajban vagyok, nem számíthatok rá sosem. Heti egyszer eljár kocsmázni a haverjával, és heti egyszer találkozik velem is. Ha mondom ne aludjon itt nálunk, meg van sértődve, nekem pedig azért nincs kedvem sokszor hozzá, mert megbánt. Azt mondja minden az én hibám.
2021. szept. 11. 12:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%
Mert ezt választottad. Ott egy csomó normális pasi, aki megbecsülne, de nem kell. Akkor edd meg, amit főztél.
2021. szept. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%

Itt nem az a kérdés, hogy miért nem becsül meg.Erre amúgyis egyszerű a válasz, mert egy köcsög.

Inkább az a kérdés, hogy te miért is hagyod magad még mindig alázni?

2021. szept. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%

Mert te sem becsülöd magad semmire.

Normális nő az első ilyen után mondaná, hogy ott egy fa, adok kötelet, lehet menni. Legalább fix, hogy megszabadul tőle.

2021. szept. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%
Lapátra vele 🤷🏼‍♂️
2021. szept. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
86%
Te választottál ilyen idiótát.
2021. szept. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
90%
Aldozat hibaztatasnak hangzik, de ezert te vagy a felelos, hogy ezt megteheti veled. Valamiert te szeretsz aldozat lenni.
2021. szept. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
90%

Nem mindegy miért?

Felesleges beszelgetni is. Vagy elvagy így ebben vagy nem..felesleges a balhe.

2021. szept. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
98%

Velem is hasonlóan bánt az exem, de ennyire még nem is durván... így is a végefelé már fizikai rosszullét jött rám ha találkozni kellett vele. Mindenesetre mindenért is én voltam a felelős, meg persze én nem voltam elég jó hozzá. És ő sem akart szakítani (?), pedig mindent megtett érte hogy az legyen a vége, rengetegszer megbántotta az érzéseimet. Amikor betelt a pohár szakítottam én. Szinte sziklákat éreztem legördülni a vállamról, azóta békésebben, nyugodt lélekkel tengetem a napjaim. Nem is vágyom újabb párkapcsolatra, eltelítődtem vele jó hosszú időre.

Azelőtt lépj ki mielőtt téged is porrá rombol.

2021. szept. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
86%
Úgy is együtt maradsz vele. Szóval hagyjuk a témát
2021. szept. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
94%

Mert te az ő életében csak egy "fix luk" vagy, amit azért meg kell próbálni megtartani, arra az esetre, ha esetleg teli lenne a puttony és üríteni szükséges.


Ez nem kapcsolat, ő téged nem szeret. Amikor a szakítást említed, azért jön a lelkizsarolós dumával, mert veszélyezteted a fix luk elérhetőségét.


Növessz egy kis önbecsülést, és tedd ki a szűrét. Ha pedig erre megint akaszkodhatnékja támadna, javasolj neki egy magas fát.


34N

2021. szept. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!