Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Azt mondta a barátom haverja, hogy a barátom szerinte nem becsül meg, mert megszokta hogy vagyok neki.

Figyelt kérdés
Nagyon rosszul esett, de egyébként rég együtt vagyunk már, és még mindig megtesz értem mindent. Kattogjak még azon hogy valóban nem becsül-e meg, vagy felejtsem el?
2011. szept. 16. 19:50
 1/9 Moszuke ***** válasza:

nők..

amúgy ja.. lehetséges, hogy elkényelmesedett.. a kérdés..

te úgy érzed, hogy elhanyagol? ha nem akkor ne kattogj. ennyi

2011. szept. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 x) ***** válasza:
100%
Ha te nem érzed hogy elhanyagol akkor ne érdekeljen. De ha szerinted sem foglalkozik veled eleget akkor nem kattogni kell rajta hanem csinálni valamit. -.- például egy romantikus izgalmas randi újra föl tudja dobni az egészet.
2011. szept. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 MákosLajos ***** válasza:
elég jó kapcsolat lehet ha a barátod barátja mond vmit és te bepánikolsz... ne legyél már ennyire naiv ha elhanyagolna azt éreznéd ha nem érzed akkor nincs gond...
2011. szept. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem ezt érzem, csak fura hogy miért mondta.
2011. szept. 16. 19:59
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom mennyi idős vagy és mennyi idős a párod meg a haverja.

Azonban mennyire jó haverok?

Arra gondoltál már, hogy neki az lenne az érdeke, hogy összekapjatok?

2011. szept. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Lehet, a barátod haverja beléd van zúgva. Ezt is vedd figyelembe.
2011. szept. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

A párommal történt, szerelmes lett egy 18 éves lányba. Nagy volt a szerelem addig amíg a párom egyik haverja ki nem szemelte a csajt magának. Olyanokkal tömte teli a csaj fejét, hogy a pasija csajozik, és csak a szex miatt van vele. Sőt ez a drága haver egy legénybúcsún leitatta a párom holtrészegre és megkért egy csajt, hogy pózoljon mellette hiányos öltözetben, simogassa. Lefényképezte és elküldte a csajnak a képeket.. Én mondjuk örülök hogy így alakult, a csaj nem érdemelte meg őt, de akkor is durva sztori.

25N

2011. szept. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
a haver meg akar ...ni
2011. szept. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
és ez nem szerelem,h egy mondat után elbizonytalanodsz
2011. szept. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!