Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha nem ellenkezik akkor nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem ellenkezik akkor nekem van igazam?

Figyelt kérdés

Munkahelyén keletkezett egy kisebb konfliktus (eltűnt pár dolog) rákérdeztem hogy tehetett ilyent..

annyival lezárta hogy én ismerem..

most nem ellenkeznie kellene/védenie az igazát? Ha nem teszi, akkor valós a probléma?


2021. szept. 12. 21:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül, lehet, hogy azt gondolta ismered annyira, hogy nem ő tette.
2021. szept. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
66%
Te ismered. Volt már példa hasonlóra? Nekem volt lopkodós, hazudozó exem. Amikor engem akart fűzni az új nője mellett, és kérdé vontam, ugyanennyit mondott. Ismersz, nem?
2021. szept. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
47%
*kérdőre vontam
2021. szept. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
75%
Nem feltétlenül. te a főnöke vagy? Vagy miért neked kéne magyarázkodnia?
2021. szept. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

1# akkor az én elméletemben nem lehet igazság?

2# nem volt.

4# nem a főnöke... de én nem akarok börtönbe járkálni ha hülyeséget csinált...

2021. szept. 13. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!