Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki érzelmi megvonasokat alkalmaz, vagy nem foglalkozik a masikkal, azok azt direkt csinálják, vagy ők ilyenek?

Figyelt kérdés

Szoval aki mondjuk egy kapcsolatban csak szexel de oleles puszi bújás NINCS.


Vagy mesél a bajairol azt meg kell beszélni, de ha te egyetlen szot is mondanál magadrol gyorsan témát vált, vagy hirtelen nem ér rá, szinte elszégyelled magad hogy meg akartál volna vmit osztani magadrol es zavarod.



Ha beteg vagy annyit sem mond hogy jobbulast, elfelejt felkoszinteni.



Nos csak az olelest vegyuk ki ezekbol elemezni.


Az, akihez ha bujnak pl alvás elott es ugy fekszik mint egy fa viszontölelés simogatas nelkul, az visszatartja azt, hogy nehogy öleljen nehogy puszit adjon, es ugy lekuzdi magát szándékkal, vagy ez ilyen jellem hogy sérult vagy ilyesmi?


Az ember olebe ha egy kiskutya kiscica is felugrik automazikusan jonnek ezek nem lesunk csak mint egy birka. Ezert nem értem.


Szoval tudatosan erzelmileg aláz, vagy mentalisan beteg az ilyen?


Nincs más senkije, minden rendben egyébként, mindig ilyen volt, de ahogy komolyodott a kapcsolat, es megnyilt arra hogy szeret es járjunk, es lassan 1 evesek leszunk, en azt hittem hogy ezek majd kialakulnak benne.

Ez elvégre nem is csupán szeretet hanem szimpla embertársi/párkaocsolati szocializácio, hogy pl aki szomoru annak esetleg a vállára teszem a kezem, aki megolel bakker, reflex h visszaölelem, aki elmondja hogy beteg minimum jobbulast kivánok.


40 feletti


Azert nem mindegy mert ha sérült még le tudnám nyelni talán.



#EQ 0
2021. szept. 15. 12:58
1 2 3 4
 31/37 A kérdező kommentje:
29 zsargon magaara emelt kiemelt főhelyen levő stb
2021. szept. 16. 16:01
 32/37 A kérdező kommentje:
*magasra
2021. szept. 16. 16:01
 33/37 anonim ***** válasza:
Köszi, de tudom mi a piedesztál:) csak te nem ott állsz. Hanem a pinyóban.
2021. szept. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 A kérdező kommentje:
Szted
2021. szept. 16. 18:29
 35/37 anonim ***** válasza:

Szerintunk

De ha piedesztalon erzed magad akkor boldogsag van Orulunk

2021. szept. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 A kérdező kommentje:
a tobbihez kepest irtam. Szövegértelmezé
2021. szept. 16. 19:33
 37/37 A kérdező kommentje:
*s
2021. szept. 16. 19:34
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!