Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Majd felrobbanok. Most mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Majd felrobbanok. Most mit csináljak?

Figyelt kérdés

Egyszer voltam szerető.(4honap) Na ez az amit senkinek nem kívánok. Egy rohadék volt a pasi. Én is, tudom. De amit tettem talán a triplajat kaptam vissza. Összeszedtem egy nemibetegséget. Új életet akart velem kezdeni, már volt is hely hol. Költöztünk volna, kiderült az a mindig depis, sosem szexelő asszonya terhes tőle a 3.al. És a pasi így akarta folytatni titokban ... Megmondtam ennek itt vége. Utána elkapott az utcán, el akart csapni autóval,leskelodott, hónapokig zaklatott. Féktelen haragot érzek. Meg nagyon friss az élmény.



Tarskereson találtam rá egy kollégára. Egyedülállónak tüntette fel magát. Kiderült kibekult a fia anyjával. Párszor találkoztunk. Minden jó volt, de ugye előtte bekultek ki.... Eleinte szépen beszélt velem, aztán elkezdte pedzegetni, hogy mikor kefelte utoljára a fia anyját. De hogy ronda a fia anyja, meg stb stb. Meg ő is ugyanúgy elkezdett panaszkodni, mint a nős pasi. Ezzel feltepte nálam az összes sebem.



Nagyon nagyon elegem van. Szépnek tartanak és mindenhol 2.lehetek.en ezt már nem bírom idegileg. Teljesen kikeszultem. Az elsőnél ludas voltam, belementem a játékba, azt mondom megérdemlem, akkor meg is fogadtam nos pasival soha többet. Most itt a másodiknál beetettek, majd utána derült ki hogy kefeli, meg fel lelepni. Nagyon ki vagyok idegileg.


2021. szept. 15. 23:13
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Én mindig csak egy jaj de jó vagy az ágyban szexpartner vagyok, meg egy lelkiszemetes láda....
2021. szept. 15. 23:13
 2/11 anonim ***** válasza:
97%
Azért, mert ostoba vagy. Növessz agyat és ne ismerkedj vakon mindenféle nem normálissal. Azért varr le mindenki, mert látják, hogy buta vagy felfogni a helyzetet. Tessék szépen, óvatosan, hosszan ismerkedni és nem mindjárt az ágyban fetrengeni boldog-boldogtalannal.
2021. szept. 15. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
94%

A társkeresők tele vannak foglalt és/vagy zakkant emberekkel.

Rettentő nagy türelem kell, és tényleg ne siesd el az ismerkedést. Össze-vissza hazudnak a pasik, csak hogy valakivel dughassanak.

2021. szept. 15. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, nem ízléstelenkedni akarok, de ennek a sztorinak úgy összességében van egy nagyon erős "maunika show" feelingje.


3# előfordul, de azért vannak tisztességes szándékú férfiak is, őket nagyítóval kell keresni (csak úgy, mint a normális nőket)

2021. szept. 16. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
89%
Hát drágám, nem tudlak sajnálni és nem azért, mert szerető voltál, hanem mert mindkét esetben engedtél egy férget büntetlenül megúsznia mocskosságait. Én nem mentem bele ilyesmibe, de robbantottam már szét emberek családját. Aki hűtlen és ráadásul nem is úgy hűtlen, hogy leborul eléd, amiért tartod a pofád, az ezt érdemli.
2021. szept. 16. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ti cigányok vagytok?
2021. szept. 16. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Válogasd meg jobban kivel ismerkedsz, ha tudod, hogy párkapcsolatban él ne kezdj vele. Mondani bármit lehet, hogy asszony csúnya, rossz a kapcsolat, viszont valamiért mégis vele van és képtelen korrekt módon lezárni. Mit gondolsz, ha összejön veled, mi tartja vissza, hogy ugyanezt csinálja más nőkkel?


Gondolkozz kicsit, mi miért történik és ne higyj el mindent, amit mondanak, mert rengeteg csalódásod lesz az életben!

2021. szept. 16. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
89%
Erre mondjak hogy aki korpa koze keveredik azt megeszik a disznok. Ha olyan jo no vagy mint mondod keress mar egy szingli ferfit akinek se kutyaja se macskaja es nem is anyucival el aztan azzal alakits ki valamit. Nem atomfizika ez...
2021. szept. 16. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Azt gondolom, hogy a párválasztás is valahol intelligencia kérdése, tehát abból, hogy milyen férfiakkal volt eddig dolgod, tökéletesen leszűrhető, hogy te hol helyezkedsz el az értelmi skálán. Lehetsz csodásan szép, ha nem sok ésszel áldott meg a sors. Nyilván mind belefutunk néha olyan emberekbe, akikkel jobb lett volna, ha meg sem ismerkedünk, de az, hogy te viszonyt kezdesz ezekkel, téged minősít, nem őket.
2021. szept. 16. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
48%

Én nem török pálcát fölötted. Az elsőt tanulópénznek fogtad fel. A másodikkal nem tudsz mit kezdeni, vannak ilyen esetek.

A sok okos itt a gyk-n hiába mondja, hogy csak egyedülállóval kezdj, a legtöbb épkézláb egyedülálló nincs is fenn a társkeresőkön.

Ott is sokan írják, hogy házas, de külön él, vagy azt írja, hogy egyedülálló, pedig együtt laknak az exszel.

Pl.én sem vagyok már együtt a feleségemmel, de nem tud hová menni, a gyerekeket sem akarom/tudom elválasztani tőle, és nekem is fontosak. Jogilag még házasok vagyunk, de a gyerekekkel kapcsolatos dolgokon kívül semmi közös nincs. Én nem fizetek gyerektartást amíg itt laknak, a rezsi pedig közös. Mielőtt még lebaltáznának az okosok, a feleségem hidegült el tőlem, nem én csaltam meg, untam meg, vagy ilyesmi. Mindkettőnknek szabad a pálya, annyi a megkötés, hogy másik férfi/nő nem lépheti át a küszöböt.

2021. szept. 16. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!