Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért gondolja hogy mindent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolja hogy mindent megtesz?

Figyelt kérdés

Párom azt hiszi hogy mindent megtesz a fogyásért. Kb 1,5 évet kellett veszekedni vele,hogy csináljon vlmit vagy orvoshoz menjen legalább mert nem normális a hízása. Eleve nem értem hogy egy felnőtt nem látja érzi magán hogy baj van??-nem fontos a saját egészsége magának?- másnak kell veszekedesig eljutni?..


Elment nagy nehezen, betartja többé kevésbé amit mondtak neki. Vett még méregtelenítő teát meg karcsúsítós kezelésekre jár. De mozogni nem mozog semmit csak a heti 1 óra gerinc tornát amúgy meg napi 10orat ül.


2021. szept. 16. 08:52
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem írtad,hogy mennyire túlsúlyos a barátnőd.Lehet,hogy ez genetika Nála, a szülei milyen alkatúak?

Attól,hogy erőteljesen fellépsz Vele szemben még nem biztos hogy hatásos lesz. Hívd mozogni, biztasd, dicsérd ha fogy valamennyit. Nem könnyű ezen változtatni.

2021. szept. 16. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
73%

Tévhit hogy a mozgástól lehet fogyni.

Az ètkezéstöl lehet. Minimàlis szènhidrát és fél èv alatt csodát tesz.

2021. szept. 16. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Tévhit, hogy csak a mozgástól vagy csak az étkezéstől lehet lefogyni. Életmódot kell változtatni, az lesz tartós. Megfelelő étkezés megfelelő testmozgással.
2021. szept. 16. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A mozgás az alakformálásban segít, fogyni a megfelelő étrendtől fog. Nem kellenem karcsúsító teák meg ilyen marhaságok, csak rendszeresen 2-3 óránként kell enni keveset.
2021. szept. 16. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Senki sem hiszi el, aki CSAK fogyni akar, hogy az nem úgy megy, hogy nem eszek annyit és kész. Az ilyen embereknél úgyis előjön a jojó effektus. Barátnőm is éheztette magát fél évig, leadott 20 kilót, majd miután ezt abbahagyta 1 év alatt visszajött 15... 3 hónapja elkezdett edzeni, és a normál, egészséges étkezés is megvan, nasi lecsökkentése. Az alakján már egyértelműen látszik szép változás, a súlya lassabban csökken, de ez tartós lesz, ez tapasztalat.

A jojó effektus úgyis fellép, ha nem életmódot váltasz, csak diétázol mindig. Azzal csak azt éred el, hogy folyamatos lemondásban élsz, tönkreteszed az emésztésed, a bőrödet, a hajadat és kimerül a szervezeted, legyengült leszel.

2021. szept. 16. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szoktál vele sétálni?
2021. szept. 16. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
te vagy az, aki minden heten kiirja ezt a kerdest?? oszinten, ha ennyire zavar, miert vagy meg vele egyutt??
2021. szept. 16. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Mert amíg nem érzi magában az elhatározást, addig nem is fog semmit kezdeni magával. S betartani sem, ha nem akarja igazán.


Az érdekes az nálam, hogy én lefogytam sokat önszántamból mert engem zavart. Most visszaszedtem magam 55kg-ra kb... De alig eszek és a hasamon mégis ott marad az a kevés is. Én nagyon stresszes vagyok és szerintem ront a helyzeten, már hogy a hasi hízást ami nagyon zavar. Most nem diétázom, nem számolom a kalóriát, de nem eszek meg egy nap 2000ret így sem vagy attól többet nem. Néha beficcen persze valami nyalánkság, de nem annyi azért mint régen.

Férjemet azzal idegesítem, hogy nagy a hasam. Szerinte nem. Más szerint sem. De engem zavar. De hiába mozogtam, életmódot váltottam, az a lapos hasam sosem lett amit akartam. Annyira szénhidrát mentesen nem tudok lenni és rájöttem nem is akarok. Amikor szinte nulla cukrot ettem, csak ami a kajákban előfordult természetesen, ideges voltam egy idő után hogy nem lát a testem cukrot...

Nem egyszerű dolgok ezek. Fogyás után is nagyon kell figyelni az evésre, ha meg akarjuk tartani a súlyt és mozogni is kell. De én is el vagyok lustulva a mozgásban (is) most.

2021. szept. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Istenem, hagyd már lógva szerencsètlen nőt. Eddig azèrt hisztiztèl, mert nem figyel az ètkezèsère. Mostmár igen, de neked az sem elèg, ba... tatod mèg a mozgással is. Csodálom, hogy nem kent mèg szájba... Engem már kihoztál volna a sodromból, pedig alapvetően bèkès termèszet vagyok.

Elmondanám, hogy főkènt az ètkezèsen múlik a dolog. Mozoghatna is, de ha már megfelelően ètkezik, elegendő lesz a fogyáshoz.

Èn boltban dolgozom, szóval nem ülő munka, napi 8-10 óra talpon, mozgásban vagyunk folyamatosan, pakolunk stb, ès a munkatársaim nagy rèsze mègis elhízott. Van aki nem is kicsit... Ès fiatalok. Na erről ennyit.

2021. szept. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

HAGYD MÁR AZT A SZEGÉNY NŐT MAGÁRA VÉGRE! Azért nem ment orvoshoz, mert ideje, energiája se volt, mert 2 MUNKAHELYEN DOLGOZIK, HIGY ELTARTSA A SEMMIREKELLŐ "PASIJÁT", akinek annyira nincs semmi dolga az életben, hogy folyamatosan, napi szinten gyártja a kérdéseket róla gyakorira, miközben a lágy részeit vakargatja.

Egyébként a kérdés jelentve, hogy gyanúsan nem először kérdezed ezt. Javaslom másoknak is, amikor meglátják a hasonló pocskondiázásait.

2021. szept. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!