Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 21/F vagyok. Mindent megteszek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

21/F vagyok. Mindent megteszek a páromért, de olyan kérdéseket tesz itt fel hogy össze jönne e vele más, mert már nem úgy érez irántam mint régen. De nekem semmit sem mond. Holott tényleg mindent megteszek érte. Mit gondoljak most? Köszi

Figyelt kérdés

2016. okt. 24. 03:18
 1/1 anonim ***** válasza:

Beszéld meg vele ezt, hogy miért nemvagy neki elég jó? Nézz magadba is hogy mivel érhetted el ezt nála. Nemfoglalkozol vele lehet eleget,és ezért néz mást.

Ha szeret téged nemfog mást nézni,csak lekell ülni vele ezt megbeszélni szerintem.

Beszéljétek meg ezt a dolgot,mindent meglehet oldani.

2016. okt. 24. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!