Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan befolyásolta a kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan befolyásolta a kapcsolatot,amikor depressziósak/szorongók voltatok?

Figyelt kérdés

Hogyan/miben segítettétek a párotok hogy jobb legyen a helyzet? Szex mennyire volt gyakori ezidő alatt?

Jelenleg távkapcsolatba” kerültünk 3 éve vagyunk együtt, csak én az ország másik felén találtam munkát, nem akarok innen nyugdíjba menni, de ez egy vissza nem térő ajánlat” volt. A cég ahol dolgozok másfél év múlva terjeszkedni fog, lesz lehetőségem az eredeti lakhelyemtől dolgozni(párommal együtt élünk) csak ezt az időt kell valahogy kibírnunk. Mindketten munkamániások vagyunk... és mire helyet tudnék változtatni munkailag, lesz elég tapasztalatom” hogy előrébb tegyenek, ott már felsővezetőként kezdenék.. és a probléma, párom depressziós lett, olyan szinten hogy megkért ha haza jövök” arra a pár napra, legyek a szüleimnél inkább, mert nem akarja hogy így lássam... borzalmasan kétségbe vagyok esve😭 aki volt hasonló helyzetben, hogy oldotta meg?


2021. szept. 16. 17:18
 1/7 anonim ***** válasza:
94%

Hogyan? Párom egyszer szólt, hogy valami nem oké vele, úgy érzi mintha nem lennének érzései, nem felém hanem úgy egyáltalán, szexet se kívánta.... De nem látszott rajta semmi... Ez az egy alkalom volt, hogy beszélt róla...

Én meg nem foglalkoztam vele, csak egyre többet veszekedtunk... Szakítás lett a vége...

Azóta ostorozom magam e miatt... Gyötör a hiánya, a bűntudat... Utálom magam...sose lesz még egy ilyen nő az életemben...

2021. szept. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Most a jövőm írtad le kb.

Mármint én vagyok a nő,és a párom kapott "szuper" lehetőséget.

Még el sem ment de én már depressziós vagyok a helyzettől.

Fogalmam sincs mi lehet erre a megoldás.

Esetleg ha átbeszélnéd vele,hogy miért depressziós,mi a baj? És probalnátok javítani a helyzeten?

2021. szept. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Mikor nekem nagyon szar időszakom volt, akkor épp kirúgtak az egyetemről, normális munkát nem találtam utána, csak olyat, amit utáltam. Mikor munka után hazaértem, csak feküdni volt kedvem az ágyon, és semmit nem csinálni. Hétvégéken a fél délelőttöt átaludtam, délután meg azon szomorkodtam, hogy mindjárt hétfő. Szex jó ha hetente egy volt, de akkor is csak megjátszottam magam, amúgy a hátam közepére sem kívántam.

A párom végig mellettem volt. Tudom, hogy eszébe jutott a szakítás, tudom, hogy szenvedett miattam, sokszor mondtam is neki, hogy szakítsunk, mert ő nem ezt érdemli. De velem maradt, és támogatott. Végül rendbe jöttem, az életemet is rendbe raktam, a kapcsolatunk pedig 7 év után jobb mint valaha. De ehhez szerintem az kellett, hogy együtt lakjunk, mert így bármennyire is igyekeztem, nem tudtam elmarni magamtól, bármennyire is nem akartam senkit magam mellé mikor az ágyon agonizaltam, ő mellém feküdt, átölelt, és nem engedett el. Távkapcsolatban tuti szétmentünk volna, mert ott ilyet nem lehet.

Szerintem mondd meg neki, hogy vele akarsz lenni, akármilyen állapotban is van. Ha tudsz, vegyél ki szabit, és töltsetek együtt minél több időt. Esetleg utazzatok el valahova. Szüksége van rád, csak szégyenli magát. Ha tényleg depressziós, egy pszichológus sem ártana. A szexet ne hozd fel ha ő nem akarja, mert az nagyon kiábrándító mikor semmi kedve hozzá az embernek, de belemegy a másik kedvéért.

Ő nem tud utánad menni? 1,5 év egyedül, depressziósan nagyon húzós, nem hinném, hogy ezt egy kapcsolat túléli.

2021. szept. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb és legtöbb, amit tehetsz, hogy megérted őt, félre teszed az egódat és támogatod.
2021. szept. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Küldj neki virágot, csokit, éreztesd, hogy amikor nem vagy vele, akkor is hiányzik. Írj rá sokat, hallgasd meg, hogy mitől fél, mit érez. Keress neki egy pszichológust, beszélj sokat arról, hogy milyen lesz, amikor õssze tudtok költözni. Látogasd gyakran. Mindig vedd fel a telefont, ha hív, vagy ha nem tudod felvenni, akkor írj üzenetet, hogy mikor hívod vissza (pl, Szia, épp megbeszélésen vagyok. Ráér egy óra múlva, vagy sürgős?). Mond gyakran, hogy szereted, beszéljetek minden nap.
2021. szept. 17. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
mi van most veletek?
2021. nov. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szakítottunk, de nem a depresszió miatt, ürügy volt~ hogy mással lehessen.
2021. nov. 27. 20:40

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!