Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet ebből kijutni?

Figyelt kérdés
Feleségemmel 4 éve vagyunk együtt. Egy építkezés közepén vagyunk jelenleg, hitelekkel együtt. Az utóbbi 2 hónapban nem ismerek a feleségemre. Mintha tönkre akarna engem tenni teljesen. Nyílvánosan megaláz mindenki előtt, a kisujját se mozdítja meg miattam, semmiben nem segít és hazudik nekem folyamatosan. Csak hogy mondjak egy példát,: megkérem hogy hozzon nekem egy üdítőt a boltból, lemegy, magának vásárol nekem meg nem hoz, majd közli hogy menjek le ha kell valami. Egyre furcsább szokásai vannak, szerintem meg is csal, csak nincs erőm ezzel foglalkozni annyira kikészített már hogy az se érdekel.Beszélgetni se tudok vele, tényleg nem ismerek rá, mintha egy rémálomba csöppentem volna. Soha nem voltam sírós, sőt akik ismernek pont hogy rám néztek fel mindig hogy mennyire erős vagyok lelkileg. Most viszont majdnem minden nap a konyhában sírok órákat hogy ez hogy történhetett meg. Ha most elválok akkor rengeteg hitelt kell fizetnem egyedül, ha nem válok el akkor meg bele fogok betegedni. Azt érzem hogy annyira fáj ez belül nekem, hogy annak ellenére hogy soha nem voltam egy nagy piázós, a whiskey-s üveget úgy meghúzom hogy meg sem érzem. Valami elképesztő boldogtalanságot és fájdalmat érzek, egész nap csak sírni tudnék. Hogy lehet ebből kimászni? 28/F
2021. szept. 17. 17:37
 1/8 anonim ***** válasza:
72%

Már van egy szeretője, aki valószínűleg fogja támogatni anyagilag ha elváltok.Nem érdekli a hiteltől megfeneklett házasságotok már, mert tudja nem kell hozzád bújnia, ha talált már egy jobbat, akinek több van anyagilag.

Sajnos ez lesz.

Így jártam én is.

40F

2021. szept. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
30%
28 évesen lehetne már annyi eszed hogy normális nőt vegyél el. Ez nem egyik napról a másikra alakul így!
2021. szept. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nem marad más, mint a válás. Ha a házasság alatt vettétek fel a hitelt, közösen vagytok érte felelősek, és az ő részét, ha belerokkan is, ki kell fizetnie.

De ha neked is kéne fizetned egyedül, szerintem a túlóra meg a másodállás is sokkal jobb, mint egy ilyen rohadék mellett tönkremenni teljesen lelkileg. Még energiából sem kerül többe.

2021. szept. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért flegma pi...veled mert van valakije,aki érzelmileg támogatja
2021. szept. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
76%
Ne add fel. Mindent adjatok el, a penzbil veszel uj kisebb lakast es annak a hitelet fizeted ticabb egyedul, o meg a maga reszet. Mindent felezni kell.
2021. szept. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
70%
Mindig azutan airnak aki aljas az meg nem kell aki keznel van
2021. szept. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
56%
*sirnak
2021. szept. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Szinte biztos, hogy bepasizott, az meg tuti, hogy téged már semmibe vesz gyakorlatilag. Ezek után tényleg semmi keresnivalód mellette! Még ha bonyolult és nehéz is anyagilag, valahogy el kell szakadnod tőle, mert tönkremész így...
2021. szept. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!