Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt a barátom. Hogy lehet ebből a helyzetből kijutni?

Figyelt kérdés
4,5 éve vagyunk együtt(20X évesek, a kapcsolatunk elején megcsalt egy ronda, házas, gyerekes nővel akivel gyakran piálgatott. Évekig titkolták azt az 1 alkalmat, majd most amikor komoly változások és békesség jött a kapcsolatunkban, bejelentette, hogy már van p*cse elmondani, és elmondta. Első szerelmem, közös jövőt terveztünk és a legszomorúbb hogy az évek során hatalmas változás történt vele, szinte nem is az az ember már, olyanná vált mellettem akiben bízhatok, szerethetek, akivel tervezhetek, csak hát megcsalt. x éve, de megtette. Mit tennétek?
2013. jan. 2. 23:52
 1/7 Mara Acoma ***** válasza:
49%
Előre nézz, ne hátra! Én túllépnék a dolgon és örülnék, hogy sikerült megváltoznia.
2013. jan. 3. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
én is túllépnék, de ezt nem közölném vele, kicsit had szenvedjen
2013. jan. 3. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
39%
Talán én is túllépnék, de azért elgondolkodnék azon, hogy ha 4 és fél évig képes volt ezt magában tartani és hazugságban élni, akkor vajon miért ne tehetné ezt meg később is, egy másik ilyen esetben? Ezzel nem le akarlak beszélni róla, de azért ezt pörgesd le majd a fejedben!
2013. jan. 3. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Egy valami szemetszúrt nekem:

"gyakran piálgatott"

Na innentől kezdve már nem érdekelne, hogy megcsalt-e. Nekem egy piás nem kell.

2013. jan. 3. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"akivel gyakran piálgatott. Évekig titkolták azt az 1 alkalmat,"


Egy alkalmat? Ugyan már, ne legyél buta, megtették azt százszor is.

2013. jan. 3. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Csak 1x, biztos.
2013. jan. 3. 10:51
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Tudom, hogy igaz, amikor azt mondja, hogy rájött a megcsalás után az évek alatt, hogy lelki társak vagyunk és hogy élete legnagyobb hibája volt. Későn ismerte fel, a legelején nem tudta még mi lesz ebből a kapcsolatból és nem számított rá, hogy ez lesz. Aztán meg ez lett és most itt állunk totál kikészülve mindketten.
2013. jan. 3. 10:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!