Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyit beszéltek egy nap a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit beszéltek egy nap a párotokkal,hétköznap,ha együtt-éltek?

Figyelt kérdés

En ugy erzem keves a kommunikacio,szerinte meg sok is..csak kivancsi vagyok mi a normlis es mi nem.

Eddig nalunk ugy volt reggel elment munkaba olyankor o ir egy sms-t,hogy beert a meloba vagy kesik.Erre reagalok. Majd 2-3 ora mulva vagy en irok,hogy mizu velem aztan rakerdek ott mizu vagy o. Aztan delutan megirjuk meg,hogy mikor vegzunk vagy kesunk.Hazaer akkor megkerdezem ,hogy telt a nap,ilyenkor o azt mondja semmi vagy leirt mar mindent.Ami szerintem nem igaz,hisz annyit beszeulnk sms-ben hogy kesett,epp van 10perc szunete meghogy mikor erkezik…azutan meg mindenki elfoglalja magat valamivel es igy telnek a napok lb..

Mivel o koakast,hogy szerinte sok a beszelgetesunk ezert megprobalok tobbet egy smst se kuldeni neki,talan akkor tobbet fog velem beszelni du…passz amugy nem tudom lehet en varok tul sokat vagy en igenylek tul sokat,maniakus vagyok? Szerintetek mi az egeszseges?Egesznap nem beszelni majd csak este atragni magunkat?Vagy egyaltalan semmit nem beszelni csak ha tenyleg van valami erdekes?Vagy az ha napkozben is es este is van beszelgetes?

En mar nem merek rairni,kerdezni se…


2021. szept. 20. 11:18
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
79%

Ti mennyi idősek vagytok, te nem dolgozol? Munka közben felnőtt ember jobb esetben azzal foglalkozik, nem csetelget.

Amúgy, ettől függetlenül, ti kb. a semmiről beszélgethettek max, ez nem is olyan kommunikáció. Ő meg a háta közepére se kívánja ráadásul. Nem passzoltok igazán.

2021. szept. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

1-es felnottek.En is doglozom csak en otthonrol. Azert akad minden oraban 10 perc amikor szunetet tartunk o is -en is . Siman belefer 1-2 uzenet.

Mi az,hogy a semmirol beszelgetunk? Marmitn hogy erted?Te mirol szoktal?Az semmi,hogy megbeszeljuk mi tortent aznap ,vagy beszelgetunk barmirol akar problemainkrol akar hobbitol stb..nem ertem hogy jott ez a semmirol?

2021. szept. 20. 11:30
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Munka közben semennyit, dolgozunk. Esetleg ha valami fontos, vagy késés akkor egy egyperces telefonhívást lebonyolítunk. Ez erős túlzás amit te smsezel.
2021. szept. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Szinte semennyit, csak ha valami fontos dolog van. 29 éves kapcsolat. F
2021. szept. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Oké, akad 10 perc, amiben kifújná magát az ember, nem a telefont basztatná. Főleg, ha nehezebb fizikai munkát végez, vagy ami leszívja az agyát.

A semmit meg úgy értettem, ahogy írtad. Az ide-oda mizuzás, meg az, hogy annyit ír késik/nem késik, hogy telt a nap, ő már elmondott mindent és ez minden nap nem valami mélyen szántó kommunikáció.


Szerintem elvárható, hogy legyen, de ne így, hanem minőségi. Meg ahhoz kéne a másik is, aki nem nyűgnek éli meg, hogy kommunikálni is kell.

2021. szept. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Alig beszélünk napközben, mindketten dolgozunk, csak akkor írunk vagy beszélünk, ha valami fontos van, ami nem várhat addig, amíg hazaérünk. Aztán otthon megbeszélünk mindent.
2021. szept. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Az igaz,hogy szerintem se tartalmas egy sms, de mint irtam max 2-3 van egy nap ,az elso mindig tole ami szerintem is felesleges hogy beert vagy nem. A masodik az inkabb mar ilyen helyzetjelentes es nincs mindennap pl irtam mar neki,hogy izgulok egy targyalas elott.vagy felek valamitol,vagy stresszelek. Jolesik kiirni,hiaba nem tud segiteni . Delutan meg azert fotnos ,mert sose jegyzi meg es en se nagyon,hogy lesz-e program ami miatt x orakkor erunk haza,van terv aznapra stb..

Es ez a problema amit te is irsz,hogy ez nem kommunikacio,de o annak veszi igy du mar annyit reagal o mindent leirt.Ami nem igaz,az egy nulla hogy kesett vagy,hogy mikor vegez… es szerinte sokat nyaggatom stb. Holott tenyleg nem sokat beszelunk.

Szamomra borzalmasan keves ez,foleg ogy honapok ota ez megy.Ha nem ks a naprol de barmirol lehetne ,mert igy a gondok egyszerre csapodnak le veszekedes keretein belul..

2021. szept. 20. 11:51
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ilyen ez, amikor neki megfelel a lanygos fos is, a másik meg egyre feszültebb lesz. Mióta vagytok együtt? Érdemes ezt még húzni szerinted?
2021. szept. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Nekem nem felel meg,de nagyon durvan le lettem teremtve ,hogy szoba meetem ezt hozni.Olyan szinten megalazott miatta,hogy nem tudom elflejeteni.Legyen ugy akkor ahogy o szeretne,ne beszeljunk.

De ezekmitt flemerult lehet bennem van a hiba igy szuletett a kerdes masok mennyit beszelnek egy nap?

2021. szept. 20. 12:04
 10/21 anonim ***** válasza:

Mi nap közben csak a fontosat, de én nap végén otthon se kérdezem meg milyen volt a napja. Tudom a dolgom nem számolok be róla mikor hova megyek vagy mit csinálok, hol leszek holnap, és nem is várom el a másiktól

Engem úgy neveltek hogy tudd mi a dolgod, csináld az a te felelősséged. Ha kérdezték is mi van, sose figyeltek rám szüleim mikor mesélni kezdtem így aztán már csak a legvégső esetben mondok bármit is

2021. szept. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!