Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem kívánom már a barátom. 2...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem kívánom már a barátom. 2 éve vagyunk együtt. Van értelme küzdeni?

Figyelt kérdés
Nem kívánom már a barátom. 2 éve vagyunk együtt, nagyon szeretem és a többi másban nincs is problemank, de ebben igen. Ő nagyon szeretne, ha sok lenne, de mostmár heti 1 re csökkent, és mostanában azt sem élvezem. Ebből nagyon sok veszekedés származik, azt feltételezi , hogy már nem szeretem úgy, pedig igen. De akkor nem értem, miért tiltakozik ez ellen a testem és a lelkem. Mindig nagyon ideges lesz , amikor nem jön össze, és én emiatt már előre feszulok minden alkalommal, úgy érzem egy mokuskerek. De nem arról van szo, hogy már nincs bennem vagy, mert van. Vele is szoktam álmodni ilyeneket és akkor valahogy nincs ez mint élőben. Mit tehetnek? 23/N

2021. szept. 17. 14:14
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
engedjétek ezt el
2021. szept. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
14%
Lehet, hogy te nem vagy elég érett egy tartós kapcsolathoz.
2021. szept. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Velem is ugyan ez van mostanában. Szerintem azért van ez mert kényszernek érezzük és nem örömforrásnak az együttlétet. Mindenképp beszélj vele erről.
2021. szept. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%
Belőled ez a része elmúlt. szerintem jobb mindenkinek, ha elengeded.
2021. szept. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%
Ha fogamzásgátlót szedsz, az okozhatja. Amúgy meg gondold át, hogy valóban szereted -e, és nem csak megszokásból vagy vele.
2021. szept. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szoktatok programot csinálni, amit mindketten élveztek? Ilyen kimozdulósra gondolok, randik? Nem vagytok túl bepunnyadva, hogy már úgyis megvan a másik, minek erőlködni?
2021. szept. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Gondolkodj el azon, mi lehet ennek az oka (ami nem szexxxel kapcsolatos). Elfojtott érzelem, ki nem mondott dolgok,és a többi
2021. szept. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 exronin ***** válasza:
100%
Ezt vadidegenek, hiányos információk birtokában, nem fogják tudni megmondani. Keress fel egy szakembert.
2021. szept. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Nehez megmondani mi lehet az oka…persze tippelni tudok vagy otletelni.

1, Lehet,hogy fogamzasgatlot szedsz es azert.

2,lehet ,hogy magadnak sem mered bevallani,de mar nem szereted ot.

3, ugy megbantott tobbszor is,hogy ezek benned maradtak tudat alatt es ezert nem kivanod mar ot(tud alatt nem alkalmas egyed szamodra gyermeknemzesre a bantasok miatt)

4,lehet hormonalis betegseg ami miatt nincs libidod

5,lehet megszokas ,annyira uncsi az egesz,semmit nem csinaltok kb ,mindennap ugyanolyan stb

2021. szept. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!