Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan terelhetném el a figyelmét a munkáról?

Figyelt kérdés
Páromnak mostanában nagyon stresszes a munkahelye, még legalább 5-6 hónapon keresztül az is lesz, és ezt sajnos haza is hozza. Az egy dolog, hogy nagyon fáradt, ezt teljes mértékben megértem, nem szervezek semmilyen közös programot hétvégére sem, mert szeretném, hogy pihenjen, aludjon. De amellett, hogy nem nagyon mozdulunk ki, borzasztóan feszült, ideges, nem is alszik túl jól a stressz miatt, és emiatt még fáradtabb. Ezen kívül semmi problémánk nincs, a szexuális életünk is rendben van, én próbálom minden lehetséges módon elfeledtetni vele a munkát, próbálom elterelni a figyelmét, masszírozom, stb., de pl. ha filmet javaslok, ami egy kicsit kirángatná ebből, ahhoz nincs kedve, ahogy a kimozduláshoz sincs. Ti mit tennétek ebben a helyzetben, hogyan segítenétek a párotoknak túljutni ezen az időszakon?
2021. szept. 20. 16:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
7%
De a fizuja jól jön, ugye? Másképp kereshetne egy nyugis, laza melót, pl.: sereg, rendőrség.
2021. szept. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hogy jön ide a fizu? Nem értem. Segíteni szeretnék neki, egyáltalán nem lecseszés miatt írtam ki a kérdést, hanem pont azért, hogy hogyan tehetném jobbá, könnyebbé a napját.
2021. szept. 20. 16:12
 3/12 anonim ***** válasza:
88%

Esetleg kérdezd meg őt... Minden ember más, engem pl egy koncert kapcsol ki vagy egy fárasztó túra.


Van akit egy kocsmázás vagy mozi..

2021. szept. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is volt ilyen. Túl kell élni. Hagyd, ha nincs kedve semmihez, lehet akkor tud jobban pihenni, ha semmit nem néz/csinál, mert még egy filmnézés is fárasztó, ha nem pihen az ember.

Ha neki van kedve vmihez, akkor csapj le a lehetőségre, de ne erőltesd, ha mégse akar programot.

2021. szept. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Persze, kérdeztem már, de egyelőre tényleg semmihez nincs kedve, olyan dolgokra próbálom rávenni, amit otthon lehet csinálni, amihez nem kell kimozdulni, pl. egy kis társasjáték, egy jó fürdő egy pohár borral, valami sorozat, ilyesmi. De szegény szinte rögtön elalszik, ha valamit elkezdünk nézni.

De akkor megpróbálom kicsit békén hagyni, bár most sem "zaklattam", csak tényleg szeretnék segíteni :)

2021. szept. 20. 16:17
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Hálaisten, hogy lehet tudni, záros határidőn belül véget ér nála ez az időszak. Még a jobbik eset.

Ettől függetlenül én is azt tanácsolnám, kérdezd meg tőle, tudsz-e könnyíteni addig is a helyzetén bármivel, szeretne-e bármit. Mert lehet, hogy tényleg csak arra vágyik, hogy nyugton legyen. De majd elmondja. Neked ezt akkor "csak" túl kell élni.

2021. szept. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Igen, szerencsére projektmunkáról van szó, egyszer csak vége lesz :D Próbálok arra is figyelni, hogy legyen ideje csak magára, amikor én elmegyek barátnőkkel egy-egy órára, hogy teljesen magára koncentrálhasson, hátha attól is feltöltődik egy kicsit.
2021. szept. 20. 16:23
 8/12 anonim ***** válasza:
62%

Én páromat (azota exem nem ez miatt),csak elnéztem néha ahogy ruhástol is képes kidőlni és összeesve elaludni.

De amikor nem volt ennyire kipurcanva(váltott műszak), addig mindig minden totálisan jo volt vele.

Soha nem kellett így törnöm magam hogy kirbeugráljam feldobjam mint vmi udvari bohóc.

Nekem ez fura. A kérdés nem jön át valahogy.

2021. szept. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
És amikor nem ilyen leterhelt időszaka van, akkor hogyan kapcsol ki?
2021. szept. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Váltson munkahelyet! Azon még nem gondolkodott? Jobb lesz neki is és neked is!
2021. szept. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!