Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meghalt a barátom.10 hónapig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meghalt a barátom.10 hónapig voltunk együtt. Képtelen vagyok feldolgozni. Mivel terelhetném el a figyelmem?

Figyelt kérdés
2015. márc. 20. 22:05
 1/8 anonim ***** válasza:
részvétem
2015. márc. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%

mennyi ideje történt, ha szabad megkérdezni?

mert ha nem rég, akkor egy ideig nem tudsz túl sok mindent csinálni, idő kell hozzá

legyél a barátaiddal, ők biztos segítenek elterelni a figyelmed

2015. márc. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%
Elterelni a figyelmedet a lehető legrosszabb lépés.Megmondom miért? Mert egyszer megint előfog valahogy jönni,és akkor sokkal depisebb leszel,és jobban fog fájni.Tudom hogy nagyon rossz,de ezt most ki kell élned,különben később lesz problémád. Részvétem.
2015. márc. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Részvétem
2015. márc. 21. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm. 2 napja volt hogy elhunyt
2015. márc. 21. 11:29
 6/8 anonim ***** válasza:

Hát akkor még nagyon erős az érzés, senki sem csodálkozik.

Idővel be fog gyógyulni a seb.

Részvétem...

2015. márc. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönöm
2015. márc. 23. 00:32
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Részvétem. Kitartást neked. Remélem jobb leszel ebben a gyászfeldolgozásban mint én. Nekem 9 éve halt meg a barátnőm. Azóta nincs senkim. Mai napig vele álmodok. Úgyhogy sajnos tanácsal nem szolgálhatok de tudom min mész keresztül.
2015. máj. 7. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!