Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akiknek volt már párkapcsolatu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiknek volt már párkapcsolatuk Borderline személyiséggel, vagy olyan emberrel, akinek szélsőséges hangulatingadozásai voltak?

Figyelt kérdés
Azok megosztanák a tapasztalatukat, és hogy hogy zajlott a kapcsolat a kezdetektől, és mi lett a vége?
2021. szept. 21. 11:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
98%
4 hónapig bírtam, aztán elég lett. Idegroncsot csinált belőlem pár hónap alatt a srác. Egyszer a fellegekben voltunk, aztán meg mélydepresszió, számomra érthetetlen hisztirohamok, szakítani akart és ezt valtogatta. Akinek van ehhez kedve/idege az csinálja, én köszönöm nem kérek többet ilyet.
2021. szept. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Megismertem egy srácot a neten. Az elején feltünt már, hogy valami nem oké vele. Folyton önmagát sztárolta, ha nem kapott kellő figyelmet, akkor jött a hiszti és az érzelmi zsarolás. Egyik percben imád, a másikban én voltam a világ ku..rvája. Ezek után nyilván nem volt kérdés, hogy ignorálom. A mai napig írogat, hogy imád, szeret. Aztán meg, hogy ri..b@nc vagyok, hogy ignorálok egy beteg embert. 😄

Szegény... Az ilyenek inkább járjanak terápiára.

2021. szept. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Párom ilyen, és még egy pár másik mentális problémája is van.


Nagyon szeretem, de az elmúlt napokban már baromira leszívja az energiámat.

2021. szept. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
81%
Volt, másfél évig mérgezett, aztán kidobtam és később találtam egy normális nőt, akinek nincs váratln idegbaja 3x egy nap.
2021. szept. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

2-es, ez inkább nárcizmus. "Exem" is ilyen volt, aki miatt borderline lettem. 🙃


Nekem a legdurvább tüneteim csak a kapcsolat közben jöttek ki, de már mielőtt összejöttünk, akkor elmondtam neki, hogy mennyire elb@szott vagyok, igaz, akkor még bipoláris depressziónak hittem. 10 hónapja vagyunk együtt, csak az utóbbi időben voltak konfliktusok, illetve most egy 1-2 hete volt a legnagyobb veszekedésünk, ami mindkettőnket teljesen kikészítette. Nagyon rossz, bár nálunk egy dologgal van inkább nagyobb baj, a pszichózisokkal. Amihez van 1-2 trigger, amik ha megtörténnek, akkor jön a baj, amit nem tudok befolyásolni. Az az egy-két dolog meg pont olyan dolog, amiket ő nagyon szeretne csinálni, és én se értem, hogy miért ezt hozza ki belőlem... De dolgozunk a megoldáson, csak az összes pszichoterapeuta be van telve, és még hónapok, mire tudnak szabad időpontot adni...


Szerintem attól is függ, hogy az illető hogy áll a dologhoz. Ha belátja, hogy baj van, zavarja a saját viselkedése, és szeretne meggyógyulni a saját, és a másik érdekében is, akkor ha szereted, próbálj meg türelmes lenni vele. De ha még nem vagytok együtt, inkább próbáld meg elkerülni. Én is folyamatosan le akartam beszélni magamról a páromat, csak azt mondta, hogy így szeret és elfogadja...

2021. szept. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Az én esetem: egyik nap minden rendben. Másnap a semmiből minden elözmény nélkül eltűnik. 2 napig. Harmadik nap mondja hogy neki hónapok óta az a baja hogy heti 5 nap beszélünk (nem órákat!) és neki ez teher! Csináljuk úgy hogy majd kedvünk szerint (!) beszélünk vagy ha nem akarunk akkor nem beszélünk. Neki játék volt minden, önkísérlet. (Ezt így meg is mondta.) A véleményem kendőzetlenül elmondtam. Erre eltelik x nap és felhív hogy sajnalja hogy megbántott, fájdalmat okozott de neki már hónapok óta teher volt hogy 5 napot beszélünk a héten. Mondom oké. Azért arra rákérdeztem, hogy mégis mit akar, hogyan képzeli ezt az egészet? Azt mondja nem tudja. Na én gondoltam itt nagy a kettyó, azt mondtam csicska nem leszek hogy kedve szerint elővesz majd hanyagol. Azt mondtam kap egy hetet, addig nem beszélünk döntse el mit akar. (Nekem tök mindegy, max én rakom ki végleg egy hét múlva.) Erre örült ennek, hogy legalább rájön majd hogy hiányzom-e neki az időben és milyen jó hogy beszélhetnénk de nem fogunk. He? Totál agybaj. Meg hogy ő azért ilyen mert a horoszkópja miatt. Na bassz... Szerintetek ez az ember (férfi) hogy életképes a társadalomban de tényleg? Én mindenképpen kirakom a nyavajába az biztos, de döbbenet hogy konkrétan fel sem fogta hogy miket mond.
2021. szept. 21. 13:11
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Fiamnak volt egy borderline-os barátnője. Egyszer kedves bújós cica módjára szerette, majd bármilyen apró félreértés, vagy ha nem kapott 100% figyelmet, kiváltotta belőle azt, hogy hisztizett, tört-zúzott, a fiamat mindennek elmondta ordítva, olyan szitokszavakat használva, hogy ledöbbentő volt, öngyilkossággal fenyegetőzött.... Mikor lehiggadt, lábtörlőt csinált magából, könyörgött bocsánatért térden állva, felajánlotta, hogy megtesz bármit, amit a fiam kér, elmondta mindig, hogy ő azért ikyen, mert beteg....

Sajnáltam a kislányt, mert mikor normális időszaka volt, aranyos volt. De már a kapcsolat elején is sűrűn váltakoztak ezek a lelkiállapotok nála. A fiam néhány hónap múlva szakított vele, azt mondta, tönkre megy ebbe az egészbe ő is, ha vele marad.

2021. szept. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
26%

Ezt a sztorit már feltetted hetekkel ezelőtt is, kérdező. Csak akkor még diagnózis nem szerepelt a dologban. Akkor is írtad, hogy tuti kidobod.

Tényleg azóta is ezen pörögsz, és még vele vagy?

2021. szept. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
8-as nem tettem fel ezt a kérdest de ha adsz linket rákeresek, és írok a kerdezőnek ha azt mondod hasonló a sztori.
2021. szept. 21. 13:22
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, te nem az exemmel jársz véletlenül? Ő fogott mindent a horoszkópjára, hogy elcseszett halak, és azért ilyen :D


1-es voltam.

2021. szept. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!