Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Borderlányok! :D (BPD) Szoktát...

KrumpLee kérdése:

Borderlányok! :D (BPD) Szoktátok azt mondani a párotoknak - jóformán váratlanul - hogy nem akarjátok többet látni? Ha igen, miért? Komolyan kell venni vagy csak a hangulatingadozás beszél belőletek?

Figyelt kérdés

2021. aug. 30. 14:25
 1/6 anonim ***** válasza:
20%
Szerinted a borderlányok tudatában vannak annak, hogy ők borderlányok? Én egy borderfiút ismerek az utcában, de szerintem fogalma sincs arról, hogy ő borderfiú. Teljesen normálisnak hiszi magát, és a másikat nézi őrültnek.
2021. aug. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én el szoktam zavarni sajnos, de utána nagyon meg bánom és vissza is hívom. Persze ő neki már elegge van, de még is vissza jön. Milyen szép szerelmi történet. 😔
2021. aug. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2: Engem nem hív vissza 😔 de lehet így jobb is akkor :)
2021. aug. 30. 14:40
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Engem elküldött, aztán finoman célozgat, hogy mennék vissza, kérdeztem: most vissza akarsz hívni? Erre felháborodott, hogy szó sincs róla. És ezt többször egymás után.
2021. aug. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

5 évig éltem párkapcsolatban, először 2 év után mondtam ilyet, de akkor nagyon meg is bántott. Végül ő nem akart elmenni, hanem elkezdett nekem könyörögni, én pedig bedőltem neki. Hiszen azt gondoltam, hogy ő az egyetlen férfi a világon, aki képes hozzám vonzódni. Abban a szituációban egy egészséges önértékelésű ember pont, hogy szakított volna.


A 3. évünk aztán nagyon jól alakult, akkor tényleg úgy éreztem, hogy igyekszik, és érdemes volt folytatni a kapcsolatot. A 4. év megint hanyatlás volt, de én mindig kommunikáltam a problémámat felé, mindent meg is beszéltünk, csak épp változás nem volt. Viszont nem mondtam neki olyat, hogy húzzon el, vagy bármit, ami szinonimája ennek. Mondjuk az is az igazsághoz tartozik, hogy én jártam terápiára, valamint rengeteg pszichológiai, önismereti tartalmat fogyasztottam (könyv, videó, stb.), így már bőven a gyógyulás útjára léptem a kapcsolat alatt is.


Szóval: összesen kétszer mondtam ilyet, de a második a szakítás volt. Tény, hogy szerinte a szakítás is váratlan volt, mert "jó volt a szex", de az szerintem nem elég egy kapcsolat működtetéséhez.

2021. aug. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Volt, de általában érzem hogy ez nem az ő hibájuk és szimplán elmondom, hogy nekem most tér kell, mivel nem akarom megbántani.Régebben ha úgy éreztem nem elég stabil egy kapcsolat akkor elhagytam őket mielőtt még elhagyhatak volna, igazából mindenkinél más.Viszont ennek is szintjei vannak.Amúgy lehet számodra kicsi dolgon sértődött meg, az eléggé gyakori.
2021. szept. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!