Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha megrekedt a kapcsolatunk egy ponton?

Figyelt kérdés
Már 5 éve együtt vagyunk, de még nem akar össze költözni. Én már nem csak erre hanem házasságra és családra vágyom és úgy érzem nem haladunk sehová hanem mint a tinik úgy élünk.

2021. szept. 23. 18:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Először is ezt el kell mondanod neki, ugyanezt mint itt nekünk. Mond el mit szeretnél, mit érzel, mik az elképzeléseid kettőtökről, a jövődről.


Aztán meglátjuk mit szól hozzá.


Ha válaszolt akkor gyere ide vissza és írd meg.

2021. szept. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem ezek után fölösleges megkérdezni mit akar. Nem a szavakból, hanem a tettekből derül ki, ki mit akar, és ő sajnos nem vágyik többre.
2021. szept. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
58%
2-es mindent leírt. 5 év rengeteg idő. Nem akar.
2021. szept. 24. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Attol függ mennyi idősek vagytok. Ha meg fiatalok akkor még nem vagytok el késve. Egyaltlan nem is akar össze költözni veled? Szerintem el kéne neki mondani ha szereted mindent meg lehet oldani úgy gondolom. Ha ezek után sem lép akkor max el gondolkoztok mi legyen. Szereted meg?
2021. szept. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!