Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ennyi italozás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ennyi italozás sok egy kapcsolatban ?

Figyelt kérdés

Nos. Focizik edzés után ( heti 2 ,de van hogy csak 1, munka miatt) akkor sörözik. De meccs után mindig rendszeresen szétcsapja magát.Meccs pedig szezonban minden hétvégén van Szombaton , vagy vasárnap.30 éves férfiról van szó.


Én soknak érzem.



2021. szept. 24. 13:16
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Jogos, hogy soknak érzed, mert sok is. Én sajnos alkoholista családból származom, így nálam ez szakítóok.
2021. szept. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
67%

Hányféleképpen szeretnéd ma megkérdezni?

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..

2021. szept. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:

2 Ott csak fel akartam mérni mások véleményét az ő férjük mennyit iszik. És a sajátomrt csak a végén osztottam meg.

Nem ugyanaz a kettő.

2021. szept. 24. 13:21
 4/30 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sok, de mindenképpen rossz az irány.

Akár kapcsolatban, akár nem

2021. szept. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
Akkor is sok ha mellette rendesen dolgozik és itthon is segít? Mert nem akarok veszekedni de én is sokallom.
2021. szept. 24. 13:23
 6/30 anonim ***** válasza:
24%

Szerintem abszolút nem

De kinek mi fér bele...

2021. szept. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
94%

Én továbbra is azt mondom, hogy nem a sűrűséggel van a baj, hanem azzal, hogy szétcsapja magát. Ha csak meginna pár doboz sört, amíg jókedvű lesz, azzal semmi gond nem lenne, ennyit én is iszok hetente (nő vagyok), de ha ilyenkor mindig lerészegedik, az nekem azt sugallja, hogy nem tudja időben abbahagyni, ami igenis az alkoholizmus előszobája.

De te tudod, neked mennyi a sok, van, akinél zéró tolerancia van, másnál az a normális, ha minden este együtt berúgnak (nekünk is volt ilyen időszakunk a férjemmel, még fiatal korunkban). A te kapcsolatodban te (is) hozod a szabályokat, nektek kell megegyeznetek, hogy mi fér bele és mi nem.

2021. szept. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
7. Hétköznap az csak 1-2 sör, de meccs után ami belefér.
2021. szept. 24. 13:25
 9/30 anonim ***** válasza:
8%

Szerintem ez abszolút belefér

Az én párom is focizik

Ugyanez van nálunk is

Egyik csapattársa sem különb

Nekem ez belefér

2021. szept. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
9 mennyi idősek vagytok ? Van gyerek is?
2021. szept. 24. 13:31
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!