Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férjetek/párotok mennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjetek/párotok mennyi alkoholt fogyaszt? Már aki fogyaszt ne az írjon aki absztinens.

Figyelt kérdés

Gondban vagyok egy bizonyos dologgal. Mi számít soknak?!

Nem mentség, csak tényközlés : ez nem megy a munka vagy mi kettőnk rovására. Dolgozik, itthon is segít. De mégis úgy érzem sok ez, hogy ennyit iszik…. Azért írtam ki a kérdést, hogy mi a sok/ elég/ kevés, mert az én családomban senki nem iszik. 30 éves férfiról van szó.



2021. szept. 24. 10:05
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
96%
Minden nap iszik?
2021. szept. 24. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
28%
Nulla.
2021. szept. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
96%
Mennyit, mit iszik és milyen gyakran?
2021. szept. 24. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
76%

Péntekenként általában megiszik 2-3 doboz sört, esetleg ha olyan napja volt, hogy jól esne neki, akkor hétköznap is legurít 1-2 dobozzal. Ha nem sört, akkor borból iszik meg 2-3 pohárral, vagy vodka-szódát citrommal. Nem lesz ettől részeg, agresszív, akármi, csak kicsit ellazul, jobb kedve lesz. Stresszes a munkája, nem nagyon tud más módon kikapcsolni, neki ez kell, hogy néha tudjon kicsit pihenni.

Én ezt elfogadom, sőt, sokszor csatlakozom is hozzá. Egy pénteki napon 1 üveg bor kettőnknek szerintem egyáltalán nem sok, és ha ettől alkoholistának számítunk, hát én vállalom :D Nálunk sem ivott soha senki a családban, még alkalmakkor sem, szóval nem otthonról hozott minta.

2021. szept. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
77%

Az én uram nagyon ritkán iszik. Csak vendégségben vagy haverokkal néha. Ez havi szinten 2dl vörös, 2 sörmaximum, elosztva, nem egyszerre, de van olyan hogy hetekig semmit mert nincs rá alkalom. Itthon van bontva bor, de egy liter kb másfél év mire elfogy.

Nekem a sok, az a napi szintű ivászat. Meg amikor nem iszik mást, nem érdekli üdítő csak szeszben gondolkodik és teremti az alkamat vagy ürügyként iszik napi, heti szinten. Lehet hogy berúgós fajta, de akkor is.

Nekem az már szeszkazán.

2021. szept. 24. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha átjönnek barátok vagy mi megyünk barátokhoz akkor elsörözgetnek, nem számolom mennyit iszik ilyenkor, de nem issza csacsira magát. Olyan kb. heti 1x van, hogy csak úgy lecsúszik egy sör vagy esetleg egy pohár bor vacsora mellé, de nem tartom számon őszintén szólva mert nálam ez nem nagy ügy.
2021. szept. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
95%
Heti 2-3 sört iszik este, külön napokon, többnyire valami kézművest “desszertnek”. Én veszem neki, ha zavarna, nem tenném, annyi kérésem szokott csak lenni, hogy akkor igya, amikor a gyerekek már alszanak, de ezt ő is így gondolja. Én egyébként absztinens vagyok.
2021. szept. 24. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
47%
Nekem gyomorgörcsöm lenne, ha ivós párom lenne, mindegy, hogy lazulnia kell, vagy csak söriböri. A borszag meg még annál is undorítóbb.
2021. szept. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
66%

A parom szerencsere nem iszik kb soha alkoholt. Csak nagyobb csaladi osszezendukesen iszik egy keveset,de az kb 1-2 feles es 1-2 froccs,es ez olyan 3 havonta 1x van.

Nyaron mindketten heti 1-2x megiszunk este 1-2 froccsot es igy ennyi is az alkoholozalasunk.

2021. szept. 24. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
78%
Amikor vonattal/gyalog megyünk valahova akkor iszunk egy üveg sört vagy cidert, amúgy otthon nem iszok és akkor se ha vezetek. 33F
2021. szept. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!