Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha nem merem felvállalni, hogy 20 évvel idősebb párom van?

Figyelt kérdés

Nagyjából fél éve vagyunk együtt, viszont félek felvállalni a családom és a barátaim előtt, mert tudom, hogy negatív a nagy korkülönbséges kapcsolatok megítélése. A párom is már kezd ideges lenni. Azt mondta neki is új, hogy ennyivel fiatalabb barátnője van, de ő felvállalna. Tudom, hogy gyerekes a viselkedésem. Nagyon szeretem a párom, de azt se akarom, hogy emiatt megromoljon a kapcsolatom a családommal vagy a barátnőimmel.

23n



2021. szept. 24. 17:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Kénytelen leszel, vagy előbb-utóbb elveszíted.

Ha látják, hogy szeretitek egymást, rendes ember, akkor nem lenne szabad ebbe beleszólniuk, vagy emiatt megítélni.

2021. szept. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
55%
Nem csodálom. Elég égő, hogy apád lehetne.
2021. szept. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%
Aha...és a családod meg a barátnőid fognak vele dugni, együtt élni, szórakozni járni, esetleg összeköltözni, vagy te?
2021. szept. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
59%

Add at mondjuk nekem. Korban és érettségben is passzolna.

Valóban gyerekes vagy. Ha szégyelled minek vagy vele.

2021. szept. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
nem hinnem, hogy normalis emberrel emiatt megromlana a kapcsolat. aki ezert epit le egy kapcsolatot, azert nem is kar.
2021. szept. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
48%

En is így voltam a vlt férjemmel es ő is szégyellte , hogy kérdezték mikor lattak minket h a lányával jött?

Vegul született egy lányunk is de sajnos el váltunk , pontosan emiatt a hozzáállás miatt, mert fél lábbal emiatt mindig kinnt voltam a kapcsolatból, ő meg nem bízott bennem mert fiatal voltam

Így egyértelmű vlt a szakítás , pedig passzoltunk!

2021. szept. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ott kell elkezdeni, hogy önálló individummá válsz.
2021. szept. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Kétszer éltem ezt meg, férfiként.

Az első esetben a terhessége miatt csak beavatta a családot, de a következő 12 évben csak azzal foglalkoztak, hogy visszavegyék a kislányukat.

A végén feladtam.


A másodikos így indult, egyedül voltam minden karácsonykor, ünnepeken, ő meg otthon punnyadt anyucinál.

(Optimista verzió)

Abból se lett semmi.


Szóval 23 évesen döntsd el, hogy ki éli az életedet?

2021. szept. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Jó, hülye vagy. A barátok megértőek, de úgy látszik neked ők csak az álszentek akiknek benyalsz tövig!

A kérdést látva azt hittem valami 12 éves tette fel... amíg meg nem nyitottam.

2021. szept. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!