Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom kórházban lesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom kórházban lesz holnaptól. Hogy működik ez? Ott lehetek vele egész nap? Az jó, ha mindennap viszek neki valami saját készítésű finomságot, amit nagyon szeret? És ott lehetek amikor műtik?

Figyelt kérdés
2010. aug. 31. 22:16
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
a kaja attol függ, hogy mi miatt van kórházba, az ottlét meg attól, hogy van-e limitált látogatási idő, a mütésre meg szerintem nem-et kell mondaniuk, mert nem vagy családtag
2010. aug. 31. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
A műtétnél nem lehetnek ott, csak azok, akik bennevannak...miért műtik?
2010. aug. 31. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
mikor régen engem műtöttek akkor anyumat beengedték :O
2010. aug. 31. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Szerintem megvan szabva, hogy mennyi ideig van a látogatás. Enni vihetsz neki, de számít, hogy mivel műtik, ugyanis mikor az én lábam műtötték, akkor nem ehettem EGÉSZ NAP SEMMIT! Mondjuk annyira nem is kívántam aznap... viszont hogy még másnap is csak egy üres szömlét ehettem, az csúcs volt... :D

Amúgy vihetsz neki, már csak azért is, hogy lássa mennyire szereted :-)

2010. aug. 31. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Elfelejtettem megkérdezni, hogy miért műtik meg? :/
2010. aug. 31. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Ja, és szerintem nem lehetsz ott AHOL műtik, viszont megvárhatod...


Én anyuékkal voltam, 2 óráig műtöttek, és megvártak a szüleim, utána bejöhettek megnézni... :-)

2010. aug. 31. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
a lábából veszik ki a csavarokat..és nem a műtőben szeretnék bent lenni,hanem ott lenni a kórházban amikor műtik,és mellette lenni míg felébred.
2010. aug. 31. 22:26
 8/19 anonim válasza:
vigyél neki mindent mi szem-szájnak ingere :DDD Az a nyerő hidd el... én is azt komáztam amikor kórházban voltam :DDD csak én rohadtul nem bírtam enni mert a mandulámat szedték ki :S .. de azért jó érzés volt mindenkitől :D
2010. aug. 31. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ott lehetsz, persze, a szüleim engem is megvártak. :-) Amúgy olyan furcsa, engem altattak is, meg kaptam érzéstelenítőt is, és bent a műtőasztalon vigyorogtam, meg hallgattam a rádiót, erre megszólalt az orvos, hogy aludjak már. :DDD Műtét után is tök jó kedvem volt, megkönnyebbültem... csak aztán jött a másnap, iszonyúan fájt a lábam, ill. egyedül voltam, magányosan. Mindenképp legyél a barátoddal, amennyit csak lehet!
2010. aug. 31. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

engem is műtöttek már,én is tiszta kóma voltam,beszéltem össze-vissza,anya meg is ijedt.

csak nemtudom h ez h működik,h a barátom szüleit hívogassam majd infóért,vagy a barátomat?vagy csak úgy menjek be?

2010. aug. 31. 22:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!