Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Saját készítésű torta a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Saját készítésű torta a szülinapra?

Figyelt kérdés

Sajnos nem vagyok egy konyhatündér, még sosem sütöttem semmit. Szerintetek nem lesz illúzióromboló ha pl ehetetlenre sikerül? :D

Tudom, hogy egy csomó mindenre vágyik (zenei cédék, együtteses pólók) de ez mégiscsak személyesebb, vagy nem?

Srácok ti örülnétek a barátnőtök sütötte tortának?

Vagy inkább a cédének meg a pólónak?

19/L, a barátom is 19


2011. máj. 18. 12:50
 1/3 A kérdező kommentje:

ja és az a baj hogy nem tudom hogy a szüleitől még szokott-e tortát kapni (nem tudom, hogy ilyen idős korban még szokás-e, én sosem kaptam, viszont az anyja nagyon anyuci-kicsi-fiaként kezeli úgyhogy el tudom képzelni), de nem tudom hogyan puhatolhatnám ki úgy hogy ne legyen feltűnő.

ha a szüleitektől kapnátok tortát akkor nem veszítene az "értékéből" egy második torta?

2011. máj. 18. 12:53
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nagyon jó ötlet. Ha nem sikerül, vagy kap másikat is, nem baj. Az ajándékban nem a használati érték a fontos, hanem a szeretet ami benne van. Ebben pedig nagyon benne van: dolgozol vele, próbálkozol, kedvéra akarsz tenni. Én nagyon örülnék neki.


23/F

2011. máj. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A barátnő most sütött a barátjának egy tortát. A Monster energiaital nagy múltnak tekint nálunk így csinált egy kerek tortát, rá meg egy monster logo-t mindezt színezett cukormázzal :) A srác oda volt meg vissza :D:D:D és hogy milyen házias barátnője van, nagyon örült neki.Ha attól tartasz hogy az anyukája is süt-e, akkor kérdezd meg titokban. Én sem vagyok konyhatündér, de a neten találok könnyű gyors recepteket, amit nem lehet elrontani, én se sütöttem eddig,de a páromnak már két főfogást csináltam és imádta :) szeretik a pasik a hasukat, pláne ha olyat csinálsz amit ő szeret. Ha jól kevered a hozzávalókat, akkor nem lesz gond, a sütésnél kell figyelni ne égjen oda és kész:):):) (ehetetlen meg nem lesz ha megkóstolod a nyers tésztát, kiskoromban is mindig kinyaltuk a tálat XD) HAJRÁ
2011. máj. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!