Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez bántalmazó kapcsolat lenne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez bántalmazó kapcsolat lenne?

Figyelt kérdés

-párommal semmit nem lehet megbeszélni, helyette egyből elkezd velem kiabálni, ha valami nem tetszik neki.

-ha valamit nem akarok megcsinalni neki, akkor vagy megsértődik, vagy elkezd sértegetni és csúnyán szidni. Amire én elkezdek sírni. Ha pedig megcsinalom neki, sosem köszöni meg, hanem magátol értetődőnek veszi.

-sokszor fenyeget szakítással, ha valamiben nem értünk egyet, vagy nekem nem tetszik valami. Ilyenkor mindig összepakol, hazamegy pár napra, majd visszajön.

-sokszor kinevet, kellemetlen helyzetbe hoz mások előtt

-idegenekkel bunko az utcán, nagyon hamar felhúzza magát apró dolgokon

-sokszor úgy érzem, hogy mielőtt mondanék valamit, azelőtt el kell gondolkodnom azon, hogy mit mondjak, hogy miből nem lesz veszekedés, mi lesz neki a jó válaszom.

-úgy érzem hogy állandóan lábújjhegyen kell járnom a közelében, nehogy valami legyen.

-sokszor vezeti le tárgyakon a dühét, tőri zúzi a berendezést.

-a vezetési stílusa is bosszúálló, és megfélelmlítő mások számára is.

- munkahelyén is verekedett már

- nagyon frusztrált, amit rajtam vezet le

- ha valamit nem csinalok meg tökéletesre, akkor az már nem jó, kuka. Állando megfelelési kenyszerem van tőle, szinte rettegek ha valamit nekem kell csinalni.

-ha megjegyzem neki hogy agresszív, arra azt mondja hogy én idegesítem fel mindig, vagy pedig zavarba jön, és azt mondja, hogy ez még nem az a szint.

-mindig mondja hogy szeret, de közben én félek tőle. Nagyon feszűlt vagyok, multkor majdnem pánikrohamot kaptam az utcán, és sajnos szégyen, nem szégyen, elkezdtem inni is vagy pedig nyugtatót szedni a feszűltségre. Közben meg valamiért mégis ragaszkodok is hozzá.

Ez bántalmazó kapcsolatnak számít? Írnátok saját tapasztalatot?



2021. szept. 27. 09:02
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
94%
Hát veled sem lehet minden rendben, hogy nem dobtad még ki.
2021. szept. 27. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
93%
Igen így van. Mérgező bántalmazó kapcsolat. Én az ilyen kérdések olvasásakor mindig elgondolkodom azon, hogy mennyire szolgalelkű önbecsüléshiányos mentálisan instabil nőnek kell lenni ahhoz, hogy egy ilyen pasi mellett kapcsolatban maradjon.
2021. szept. 27. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Igen, az. Muszáj lesz kilépned belőle. Minél később teszed meg, annál nehezebb lesz a felépülés.

2es,nem kell hozzá extra, az ilyen emberek nagyon tudnak manipulálni.

Kérdező, valószínűleg azt fogja mondani, amit hallani szeretnél, ha el akarsz jönni, nem fog engedni, mert szüksége van egy emberre, akit szapulhat, ettől érzi magát erősnek.

Legjobb lenne, ha megterveznéd, hogy tudsz elmenni, és nem is mondod neki. Nehéz szabadulni az ilyentől.

Kitartást!

2021. szept. 27. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Miért egyszerűbb nyugtatót szedni és inni, mint elhagyni?
2021. szept. 27. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
72%

Egyértelműen bántalmazó kapcsolat.


Tessék felhívni a NANE ingyen hívható telefonszámát és konkrét segítséget/tanácsokat kérni olyanoktól, akik értenek is a témához.

2021. szept. 27. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
21%

Az, de össze illetek.


Ő egy agresszív barom, te meg egy ideggyenge, alkesz, gyógyszerfüggő.


Filmajánló.: A vágy villamosa

2021. szept. 27. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

Azért vagyok benne, mert mindig azt mondja nekem hogy szeret. Ha nem mondaná, nem lennék vele. Sajnos rossz gyerekkorom volt, apám hasonlóan bánt anyukámmal. Úgy mint egy kutyával, és engem sem szeretett.

Tudom hogy rossz nekem így, hiszen azt érzem hogy félek tőle, és hogy ezek a dolgok nem normalisak. Csak nehéz elhinni hogy ez tényleg ilyen rossz. Úgy érzem hogy én vagyok a rossz, aki miatt nem működik, hiszen mindig engem hibáztat. Ezért kérem külsős emberek objektív véleményét is megerősítésként. Mindig úgy érzem hogy én vagyok a hibás, és hogy a környezet is engem tart rossznak..

2021. szept. 27. 09:27
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen
2021. szept. 27. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

" mert mindig azt mondja nekem hogy szeret. "


És ez ok arra, hogy vele legyél?

Boldog vagy vele? Milyen jövőt látsz kettőtöknek?

2021. szept. 27. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
88%

Pont ez a fegyvere, hogy ezt elhiteti veled. Nem a te hibád! Nem kell így élni senkinek!

Nane tényleg jó ötlet!

2021. szept. 27. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!