Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bántalmazó kapcsolatban lennék?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bántalmazó kapcsolatban lennék?

Figyelt kérdés

Nem is igazán tudom hol kezdjem. 1 és fél éve vagyunk együtt, bár nem élünk együtt. 26 évesek vagyunk mindketten. Az eddig párkapcsolataim mind sikertelenek voltak, sose becsült még senki sem. A barátom nagyon kedves volt velem, megértő, bár így visszagondolva az első randin nagyon nyomult, már az első azt mondta nem bírja ki, hogy ne csókolhasson meg. 2 hét után mondta feküdjünk le, mert ő már régóta volt nővel, értsem ezt meg.

Fél éve már, hogy inkább furcsának találom a viselkedését. Amikor összeveszünk, sokszor az exeimmel példálózik. Hogy ők nem tettek értem olyan sok dolgot, mint ő.

Az én problémáim nem érdeklik, csak neki lehetnek gondjai.

Ha jól viselkedek, csak akkor fog engem elvenni. De azt mondja mások már ebben a korban gyereket nevelnek, nem a csavargáson töri a fejét. Amikor felhozom, hogy csinálhatnánk közös programot, akkor azt mondja miért, meg nekem semmi közöm nincs ahhoz, hogy ő mire költi a pénzét.

Ha lerakom a telefont, akkor biztos lerázom, meg többször rákérdez, hogy biztos a mosdóba kellett mennem. Mikor együtt vagyunk is, és kimegyek akkor is kérdezi, hogy hova megyek.

Egyszer azt is szerette volna, ha megmutatom mit beszélek a húgommal Facebookon.

Veszekedés közben már előfordult csúnya szavakat vágott a fejemhez pl. ne dumálj, meg se szólalj, sz...pjál le. Egyszer viccből azt mondta felköti magát, mert azt szeretném.

Ő nyugodtam lemondhatja a találkákat, valamikor kocsmázni is meg


2021. szept. 13. 12:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Elég nagy sggfejnek tűnik.
2021. szept. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
98%
Nem mondanám kifejezetten bántalmazónak de én elhagynám a helyedben. Ez a csávó egy egoista, nagyképű, sggfej. És ez később csak rosszabb lesz.
2021. szept. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
99%

Igen, abban.

Illetve ez a mások gyereket nevelnek már ebben a korban igaz, de csak a kis részükre, mivel ma már a legtöbb fiatal inkább a 30-as éveiben csinál gyereket... szóval ez csak egy indok arra hogy nemet mondjon.


Én is 26 éves vagyok, és soha nem beszélnék így a barátnőmmel. Szeretek vele eljárni romkocsmákba ahol iszogatunk, jól érezzük magunkat a barátainkal, sokat nevetünk, mozizunk, kirándulunk-biciklizunk, évente 1-2x nyaralunk... hogy hol épp attól függ mennyi pénzünk van, mert még egyetemre járunk. Szóval próbáljuk kimaxolni azt ahogyan élünk...


Bántalmazó kapcsolatban élsz, ne maradj benne csak azért hogy legyen valakid, kérlek.


26/F

2021. szept. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
96%
Eléggé nárcisztikus-szociopata a viselkedése, az ilyen embereket messziről elkerülöm, nem hogy még kapcsolatban legyek egy ilyennel.
2021. szept. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kerdezo te is tudod a valaszt, csak gondolom megerositesre vagytal! Legyszives hagyd el.. nem akarsz te igy elni! Var rad az igazi aki meg beszul es tisztel fog. Egy ilyen segfej miatt ne vesztegesd az idot. Rossz lesz az elejen de eros vagy
2021. szept. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

A szokásos önbizalomhiányos manipulátor. Valószínűleg nem tud érvényesülni máshol, így a frusztrációit rajtad vezeti le, hiszen szereted és így elnézed neki. Az ilyen ember otthon mindig nagyon bátor, de házon kívül nyuszi.

Irányít és érzelmileg zsarol, mert áldozattípus vagy.

Tovább kell lépni.

2021. szept. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
100%
Hűha, akkor kötné a te nyakadra a hurkot ha még egy gyereket is szülnél neki. Ha már csak megfordult a fejedben a kérdés (amit aztán le is írtál), akkor szerintem te is tudod hogy nem normális a helyzet. Ne legyél a csicskája, menekülj amíg tudsz. Csak magadtól veszed el az időt, ha húzód tovább mellette. Amit, lassuk be, nem igazán éri meg. Én a mondottak alapján tuti ott hagynám,és magamra fordítanám minden figyelmem, hogy tanuljak, sportoljak, utazzak, családommal legyek. És teret adjak egy esetleges, sikeres kapcsolatnak.
2021. szept. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
95%
Seggf*j. A választ szerintem te is tudod, csak igazolást kérsz, tőlem megkapod. Hagyd el !
2021. szept. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát hogy nem jo kapcsoalt az biztos.
2021. szept. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem offold a csávót. Simán találsz normálisabbat.
2021. szept. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!