Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg vannak olyan nők akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg vannak olyan nők akik ezt elhiszik?

Figyelt kérdés

A férj fent van társkeresőn, természetesen a feleség nem tud róla. Férj megbukik valami miatt, és azt hazudja hogy nem ő volt, csak valaki ellopta az adatait és azzal regisztrált fel az ő nevében.

A feleség elhiszi, és férjével közösen feljelentést tesznek a rendőrségen.

Komolyan lehet valaki ennyire naiv???



2021. szept. 27. 17:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
biztos van aki elhiszi, mert hinni akar, mert nem akar tobb evet a kukaba dobni vagy mert keptelen szembesulni a valossaggal mert lelkileg osszeomlana. valakinek konnyebb egy jol hangzo hazugsagban elni, mint a rideg valosagban.
2021. szept. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
74%

Velem volt már ilyen. Az exem tett fel társkeresőre. Volt rólam fotója, tudta az adataim, a mobilszámom, csak csinált egy e-mail címet meg egy kamu facebook-ot a regisztrációhoz.

Szóval én nem lennék olyan biztos, hogy hazudik. Annyira csak nem hülye, hogy úgy teszi meg a feljelentést, hogy a rendőrség két perc alatt lenyomozza az IP címet.

2021. szept. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Azért valaki tudja is mi az az IP cím és mire jó? 😂 Vagy ez nálatok valami varázsszó amit ha leírtok akkor minden el van intézve....
2021. szept. 27. 17:40
 4/12 anonim ***** válasza:
82%
Miért érzem úgy hogy ez is csak egy újabb nő fikázó kérdés akar lenni?
2021. szept. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

#4-es, nem...csak olvastam két kérdést itt amit ugyanaz az illető tett fel két külön kategóriába de ugyanazzal a tartalommal.

Érdekesnek találtam ahogy a helyzetet kezeli ezért kérdeztem meg másokat is erről. Szimplán ennyi...

2021. szept. 27. 17:49
 6/12 anonim ***** válasza:
64%
Egyáltalán nem biztos, hogy a feleség elhiszi, csak le akarja buktatni a férjét.
2021. szept. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
67%
Testvéremmel is volt ilyen.
2021. szept. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Én bevallom, hogy tiniként raktunk fel ismerőst, akit meg akartunk szivatni. Semmi extra, csak a képe meg pár adat, nem volt lejárató szöveg, meg semmi. A srác nevében írtunk nőknek.. van ilyen, de felnőttek között azért ritka, addigra benő a fejük lágya az embereknek:)
2021. szept. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Emlékszem erre a kérdésre, nem úgy volt, ahogy írod. Nem arról volt szó, hogy a feleség elhiszi, hanem úgy volt, hogy a férj mondta, hogy ha nem hisz neki a neje, akkor tegyenek feljelentést, és erre mondott igent a feleség. Ez az így egészen más, mert lehet, a férj csak azért említette a rendőrségi feljelentést, hogy a feleség megnyugodjon, és abban bízott, hogy azt nem fogja akarni, de peche lett, mert belement.
2021. szept. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
#9-es igen így van. Pontosan. Most is fent van a két kérdés, és folyamatosan nem érti. Nyilván nem akarok pálcát törni felette, de a szitu olyan átlátszó hogy csak a hülye nem látja át...
2021. szept. 27. 19:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!