Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kövér nők! A ti párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kövér nők! A ti párotok elfogadja a testeteket? És ezt elhiszitek neki? Esetleg beszól nektek, mondja, hogy fogynotok kéne?

Figyelt kérdés
2019. máj. 5. 18:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
68%
Molett vagyok, egyenletesen több mindenhol igy abszolút arányos. A párom teljesen elfogad igy és tudom hogy őszinte. Megkért hogy ne fogyjak mert az arcomnak nem jo, csontosabb, meg a kerek hátsóm is eltűnik ha fogyok, szóval kifejezetten kérte hogy ne fogyjak :-)
2019. máj. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
94%

Igen, ez miért merül fel?


Ha nem tetszenék neki, nem lennénk együtt.

2019. máj. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
92%
Nekem nem. Engem csúfolt, meg gúnyolt. Azt mondta, nem kíván, mert dagadt vagyok. Pedig csak teltkarcsú, nem az a plötty.
2019. máj. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
93%
Ha beszólna, nem lenne a párom. Annak pedig látható jelei vannak, ha egy nő teste teszik a párjának. Ezt nem lehet megjátszani.
2019. máj. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
91%
Egyáltalán nem érdekli a fizikai valóm, csak a vacsora :D
2019. máj. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
69%
Az én férjem mondta már párszor, hogy én nem kellenék senkinek, annyira undorító a testem
2019. máj. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
93%
6os: akkor a férjed egy semmirevaló gyökér, aki azzal szerez magának önbizalmat, hogy téged maga alá kényszerít (ebben az esetben nem testileg, hanem lelkileg).
2019. máj. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
87%
Ő választott engem, ezer másik sokkal szebb és vékonyabb nőt is választhatott volna, de neki én kellettem. Soha egy szóval nem mondta, hogy zavarja a súlyom és fogynom kellene. A párom szeret enni és sokat is eszik, de nem látszik rajta, jól néz ki. Sokszor mondja, hogy egyek többet mert nem hiszi el, hogy nem vagyok éhes, meg mondja, hogy megint alig ettem. (Nem, nem akar tovább hízlalni, egyszerűen csak figyelmes) Engem zavart picit, hogy sokkal nagyobb vagyok nála de ez az érzés elmúlt idővel. Mindig kedveskedik, bókol és sokszor mondja, hogy pont így vagyok jó. De tudom, hogy nem jó a túlsúly. Elkezdtem edzeni és próbálok jobban figyelni arra, hogy mit eszek.
2019. máj. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
#6: A probléma ott kezdődik, hogy ezen dolgok után még mindig a férjed. Ezen kéne változtatni, utána tudnál az önbizalmadon dolgozni.
2019. máj. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 kicsicsigu válasza:
67%
Én is csak arányosan vagyok telt, de folyamatosan bánt miatta a párom, ezért én elkezdtem dietazni, és edzésre járni.
2019. máj. 6. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!