Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bántalmazó kapcsolatban lennék?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bántalmazó kapcsolatban lennék?

Figyelt kérdés

Nos próbálom leírni, amik nem tetszenek a barátomban. Mindig mindennap elmondja nekem, hogy szeret. De ha vitázunk, akkor előfordult hogy csúnyán beszélt velem, mikor én nem is használtam csúnya szavakat. Nem egyszer mondta már, hogy felk....rom az agyát, és hogy inkább ne akarjam tudni, milyen az ha feldühitik. Pedig én normálisan szeretném vele megbeszélni a problémáimat.

Nem egyszer volt már olyan, hogy elvette a telefonom, és utána nem adta egyből vissza. Azon is megsértődött hogy a telefonomat nem mutattam meg neki, hogy mit beszélek az egyik rokonommal. Nem dühében, de nem egyszer volt már rá alkalom, hogy csak úgy lefogott.

Sokszor lekezelően beszél rólam, nem értek semmihez. A kaját sokszor elvárja hogy az ágyba vigyem neki, és a tv-ben is mindig az a csatorna megy amit ő szeretne nézni. Ha elakarom venni a távirányítót nem adja oda nekem. Sokszor a megbeszélt időpontnál hamarabb megy el tőlem, hogy aztán a barátokkal találkozzon.

Sokszor rám parancsol hogy aludjunk együtt, de nekem nappal nincs kedvdm aludni, ilyenkor elveszi a telefonomat, ne azt nyomkodjam.

Sokszor úgy érzem csak cselédnek lennék neki jo ha együtt élnénk. Nem tudom mitevő legyek, de ezt jól esett kiírni magamból.


2021. szept. 28. 20:35
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
92%
Igen. Először is el kellene mondanod, mi az, ami bánt. Ha nem érti, akkor keress mást.
2021. szept. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
93%
Hát egyenlőek biztosan nem vagytok ebben a kapcsolatban.
2021. szept. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
93%
Minek vagy vele?
2021. szept. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
89%
Minek vagy vele még...
2021. szept. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
15%
Ne nyomkodd a telefonod.
2021. szept. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
68%
Ajjaj.
2021. szept. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
92%
Hagyd ott sürgősen! Jobbat érdemelsz nála.
2021. szept. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
93%

"Sokszor a megbeszélt időpontnál hamarabb megy el tőlem," Ha ez a fél mondatod arra utal, hogy nem is éltek együtt, mégis így bánik veled, ahogy leírtad, akkor sürgősen szabadulj meg tőle és eszembe ne jusson tartósan együtt lenni vele, mert ennél csak SOKKAL ROSSZABB lesz idővel!

Enyhe határsértéseknek tűnnek, amit csinál, pedig ez csak a béka melegítése a fazékban. Lassan hozzászoktat, aztán egyre durvul - szabadulj meg tőle, míg lehet.

2021. szept. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
91%
Addig szabadulj meg tőle, amíg tudsz.
2021. szept. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 Miss Endzsi ***** válasza:
91%
Menekülj, kérlek.
2021. szept. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!