Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, nálatok ez “normális”?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nálatok ez “normális”?

Figyelt kérdés

Akinek van párkapcsolata és mellette a legjobb barátja fiú. Ti megbeszéltek mindent a haverotokkal? Pl a párotokkal közös szexuális életeteket is?

Nálunk jelenleg ez a helyzet. A párom mindent megoszt a sráccal.


2021. szept. 29. 14:04
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Nálam nem. Én csak a nővéremmel osztom meg, vele sem mindent, csak amiben kikérem a tanácsát. Barátoknak nem beszélek szexről.
2021. szept. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem beszélem ki a nemi életünket. Olyat sem mondok el, amit a párom nem mondana el magától.
2021. szept. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
96%
Fiú baráttal soha nem beszélném ki a szexuális életemet, mert mégcsak fel se akarok hozni olyan témát ami ilyen töltetű :D Egyetlen egy barátnőmmel szoktam megbeszélni, de azt is csak akkor ha futó kalandról volt szó, komoly kapcsolatot nem beszélek ki. Max annyit, hogy kevés ha kevésnek érezném és hogy szerinte mivel dobjam fel.
2021. szept. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem,soha nem tettem ilyet, és nem is fogok.
2021. szept. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Senkivel nem beszélem meg a csak kettőnkre tartozó dolgokat, mért beszélném meg?
2021. szept. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Mi mindent oszt meg vele?

Esetleg van probléma, amire megoldást keres?...

2021. szept. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
94%

Erre én is kíváncsi vagyok, hogy miket oszt meg vele.

Nekem is van egy férfi barátom, én nő vagyok, és mi is mindent megbeszélünk.

2021. szept. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Számomra semmilyen nemű baráttal nem normális dolog megbeszélni a szexuális életünket és egyéb intim témákat. Csak a kettőnkre tartozó dolog, ha valami probléma van, akkor egymással beszéljük meg.
2021. szept. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Vannak fiú barátaim, de ilyeneket nem beszélnék meg velük. Csak a legbizalmasabb barátnőmmel mondjuk, de leginkább a párommal,akire tartozik, hogy javítsunk rajta.
2021. szept. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Az intimitás, bizalmi kapcsolat lényege, hogy azért léptél valakivel ilyen viszonyba mert kettőtök közt ez egy erős kapocs.

Ehhez senkinek nincs köze mi merre meddig.


Tanácsot lehet kérni kisebb dolgokban pl óvszer márka vagy fehérnemű de azt is megválogatja az ember kitől.

2021. szept. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!