Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lanyok az baj nalatok ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok az baj nalatok ha a parotok engedelmes akarna lenni?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 29. 06:19
 1/9 anonim ***** válasza:

Az jo.

N

2016. ápr. 29. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Papucsra gondolsz?
2016. ápr. 29. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
igen baj, a párom ne csicskuljon.
2016. ápr. 29. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Engedelmes? Engedelmes a kutyám, vagy a beosztottam legyen.
2016. ápr. 29. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha az engedelmest úgy érted, hogy megcsinálja azt, amire megkérem, mert nekem nincs időm rá, neki meg van, akkor az alap elvárás. De ha úgy érted, hogy mindig mindenben igazat ad nekem, és minden hülyeségemre csak bólogat, akkor az nagy baj.
2016. ápr. 29. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
63%

Az engedelmes pasik a nyerok. A hatarozott onmegvalosito vagany pasik meg jatszadozzanak egymassal.

N

2016. ápr. 29. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem baj, csak tényleg ne az legyen, hogy akarata ellenére is mindenre bólogat. De igen, ha megteszi amit kérek, az jó.
2016. ápr. 29. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen, definiálni kellene az engedelmesség fogalmát. Bár egyébként nekem így, ilyen megfogalmazásban nem tetszene, nem kérnék engedelmes férfit. Nem akarom utasítgatni, hogy hallgasson rám és engedelmeskedjen a parancsaimnak, legfeljebb kérném, és ő a maga belátása szerint cselekedjen. Egyenrangú társakként szerintem az engedelmesség nem igazán tartozik bele a fogalmi repertoárba. Bár nyilván jó az, hogy ha megkérem valamire, megteszi, de kérni és parancsolni, eleget tenni egy kérésnek és engedelmeskedni két külön dolog.
2016. ápr. 29. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Engedelmes? Nem értelmezhető a fogalom a számomra, mert nem gondolkodom alá-fölé rendelt viszonyokban, ha párkapcsolatról van szó.
2016. ápr. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!