Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megismerkedem egy sráccal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismerkedem egy sráccal, minden tökletes kivéve, hogy sztem 1picit alacsonyabb mint én. Ez mennyire ciki?

Figyelt kérdés

nem mértük össze magunkat de lehet h 1magasak vagyunk v nemtudom.

Még nem volt semmi komolyabb köztünk, 1szer találkoztunk, de számomra megfelelő.


2010. szept. 1. 11:26
 1/10 anonim ***** válasza:
ciki
2010. szept. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
ha nem egy gnóm, akkor semmi baj...
2010. szept. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem. Én magam sem vagyok magas, barátnőm akkora mint én pont. Cipőfüggő hogy magasabb e, engem egyáltalán nem zavar, és őt sem. Ez a lényeg, döntsd el hogy téged zavar e. Az meg hogy ciki az mit jelent? Mit szólnak az ismeretlenek? Tényleg ez érdekel?
2010. szept. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nkm a noveremnek van egy baratja aki alacsonyabb mint o..de ha nem vesz magassarkut nem nagyon latszik..es nem is feltuno,..de jol erzik magukat es senki sem nezi meg oket:) 14/L
2010. szept. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha már ezen gondolkozol, akkor hagyd a srácot, biztos talál magának olyan csajt is, aki szereti.
2010. szept. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
És neki milyen ciki lesz, ha társaságban kinyitod a szádat...
2010. szept. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
"Sajnos" Mau -nak van igaza . Ha egyáltalán megfogalmazódott benned ez a kérdés , akkor téged tutira zavar , és sose lesz ebből igazán felhőtlen és jó kapcsolat . Inkább keress tovább .
2010. szept. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
cikiiiiiiii
2010. szept. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
gáz
2010. szept. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

kösz a válaszokat!

1cer találkoztunk, nem nme zavar mert teljesen jol érzem magamat vele.

kiváncsi voltam olyanok véleémnyére akik ilyen kapcsolatban élnek.amugysem tudok a magassarkuakban normálisan járni:)

ja és nem gnom:))

2010. szept. 1. 22:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!