Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ciki-e, hogy a barátnőm az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki-e, hogy a barátnőm az anyám lehetne?

Figyelt kérdés
sziasztok! mit gondoltok arról, hogy a barátnőm 45 éves, de én csak 23 vagyok? már két éve együtt vagyunk, de utcán nem járunk úgy, hogy ezt kimutassuk, például nem fogjuk egymás kezét. külsőre ugyan kicsit fiatalabbnak néz ki a koránál, de mégis nyilvánvaló azért a korkülönbség. ja, és ő vette el a szüzességem is, nagyon jó vele minden, egyéb programok is, nem csak a szex.
2011. okt. 31. 19:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
2 éve együtt vagytok, és azon izgulsz h ciki -e?
2011. okt. 31. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Laza. :D

Szerintem nem gáz, láttam már rá hasonló példát.

Plusz apámnak is majdnem velem korú nője van. :D Az is fura volt először, de hát ők elvannak már évek óta.

20L

2011. okt. 31. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
nem izgulok ezen, csak kíváncsi vagyok, hogy mások mit gondolnak erről.
2011. okt. 31. 20:01
 4/15 anonim ***** válasza:
furcsa, de nem néznélek ki ezért a társadalomból
2011. okt. 31. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
90%

Mindenki azt csinál, amit akar.

Neked férfiként ebben semmi ciki nincs, én nőként viszont soha az életben nem érnék nálam fiatalabbhoz egyetlen ujjal sem!

A férfi idősebb felállást sem tudják sokan elviselni (én pedig az idősebbeket szeretem, nálam minimum 18-20 évvel), de ezt még mindig könnyebben megemésztik a pletykálkodó, unatkozó bunkók.

2011. okt. 31. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

ne legy buta,elvezd az erett no tarsasagat,minden ertelemben...

csak tanulhatsz...

2011. okt. 31. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
Szia.szerintem nem ciki,az már igen hogy nem vállaljátok egymást nyiltan.nem az számit hogy ki mit gondol,csak az hogy ti jol érezzétek magatok.
2011. okt. 31. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
még mindig jobb, mint ha fordítva lenne, mert ott a pasi kihasználja az apakomplexusos kiscsajt, nőkre ez nem igazán jellemző. viszont az valahol gáz, ha az ember nem meri felvállalni a kapcsolatát, szerintem emiatt fogtok szétmenni.
2011. nov. 1. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Elég nagy lúzer vagy öcsém! Ennyi erővel anyáddal is lehetnél!

Én is kipróbáltam már pár idősebb nőt, de te azt sem tudod, hogy mi az élet! Fel sem vállaljátok egymást... Nagyon beteg..

2011. nov. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 whatshername ***** válasza:

Végülis nem ciki,mindenki annyi idős,amennyinek lelkileg érzi magát,a kor csak egy szám...

Viszont azon elgondolkodhatnál,hogy mi lesz hosszú távon?Ő már tuti nem tud majd gyerek szülni neked!

Bár aki fel sem vállalja a kapcsolatát,annak biztos nincs annyi esze,hogy előre lássa a dolgokat...

2011. nov. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!