Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit jelent az, ha a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent az, ha a barátom random lányok profilját nézegeti Instagramon?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nem kellene nézegetnem, hogy kiket néz, de tudom a jelszavát. Sajnos nem tudom mit csináljak, mert így random lányokra keres rá Instagramon és mikor találkozunk előtte letörli. Szóval tudja, hogy nem helyes amit csinál, de mégis megteszi. Mit tudnék tenni anélkül, hogy bevallanám, hogy bejárok a fiókjába? Szeretném ha ezt befejezné, mert nekem ez olyan mintha keresni helyettem valakit. Mi van ha odáig is elmegy, hogy ír nekik? Annyira kétségbe vavyok esve én azt hittem szeret engem.
2021. szept. 29. 17:23
 1/10 anonim ***** válasza:
30%

Stílusodból adódóan eléggé naiv lányka lehetsz. Természetesen a pasi egy lángész.


Maradjatok együtt, zsak a foltját.


A többit bízzuk a természetes kiválasztásra.

2021. szept. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
30%
*pasi sem egy lángész
2021. szept. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Miért vagyok naiv? Kétsegbe vagyok esve, azért ilyen a stílusom.
2021. szept. 29. 17:47
 4/10 anonim ***** válasza:
45%
Azért vagy kétségbe esve, mert függsz tőle, megőrülnél, ha elhagyna. A hazugságait is elhinnéd, csakhogy veled maradjon.
2021. szept. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
75%
Az hogy nézegeti lehet hogy semmit, lehet hogy dúlnak benne a hormonok... ne említsd meg, ha azért teszi amire gyanakszol hogy le akar cserélni.. akkor egy tanács, maradj csendben a témával kapcsolatban és figyeld a jeleket, rá fogsz jönni miért teszi. Felesleges hisztit ne csinálj.
2021. szept. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
15%
Lehet egy olyan lányt keres, aki nem töri fel a telefonját. 🤔
2021. szept. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
40%
Nem nyomhatod ki a szemét hogy az utcán se nézzen rá a nőkre. Ne akarj belőle egy ivartalanított papucsot csinálni.
2021. szept. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

7# Tudom viszont engem az zavar hogy tudja jól, hogy ezzel megbántana.


5# Milyen jeleket? Mert én ilyenkor, ha máshogy néz rám már beképzelek dolgokat.

2021. szept. 29. 20:08
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez olyan mint megtiltani valakinek hogy ránézzen a cuki kiskutyákra. Az ember megnéz dolgokat, ami tetszik neki, majd továbbsétál és elfelejti. Kivéve ha otthon egy idegbeteg, féltékeny, korlátozó barátnő várja.
2021. szept. 30. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
40%

Aztamindenit. Hány éves vagy? 16 körül?

Nem körülötted forog a világ egyrészt, az, hogy téged szeret és megnéz másokat is, az két egymástól független dolog.

Mindegy, majd ha felnősz agyilag, akkor megérted ezeket.

2021. szept. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!