Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi az, hogy túlságosan szeretem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az, hogy túlságosan szeretem?

Figyelt kérdés
2 csaj is azért szakított velem, mert hogy én nagyon szeretem őket és hogy ezt nem tudják viszonozni, jobb nő kell nekem. Nem értem. Mi az hogy tulságosan is szeretem?
2008. dec. 11. 17:51
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem szabad túlságosan kimutatnod az érzéseidet.

Én is ilyen voltam, de rájöttem, hogy ha túlságosan nyomulok, akkor az taszítja a lányokat.

Kell legyen benned valami titokzatosság, távolságtartás, ez az, amitől rádmásznak a csajok.

2008. dec. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

=) hát tudod a lényeg egy helyen bukik, vagy marad, ha te összejössz egy lánnyal az nem vár el sokkal többet tőled mint amit addig csináltál, gondolok itt arra hogy nem szabad zaklatni a szerelmeddel, biztos csináltál valamit ami szálka volt a csajok szemében ezért hagytak el, jobb lenne ha leírnád mit csináltál a kapcsolatotok alatt, így talán könnyebb megtalálni a hibát,.:D

De szerintem a hibád a túlzott szeretetben van, ERGO piszkáltad őt a kettőtök dolgával, körbeugráltad, vagy cikis helyzetbe hoztad ezekkel a barátnői előtt,..

2008. dec. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hasonló helyzetben vagyok most, és nem hiszem, hogy sokáig fogom bírni. Folyamatosan a nyakamon lóg, nem hagy egyedül akkor sem mikor azt szeretném, megsértődik ha a barátaimmal akarok lenni nélküle, féltékenykedik ha a legjobb barátnőm megölel, és folyamatosan velem akar lenni és nem érdeklik a barátai.. már meg is csaltam (csak csók) és megbocsátott, de azóta mindig csak azt dörgöli az orrom alá..:S Szóval szerintem ezeket kerüld el. Lehet h megoldás lesz.
2008. dec. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Túl ragaszkodó vagy... Vagy túl nyálas. Vagy egyéb hasonlóan idegesítő dolog. Légy férfi szerelmesen is!
2008. dec. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Srapnel ***** válasza:
Amiket írtatok, azok nem a túlságosan szeretés, hanem a viselkedési zavar. Egy függés, egy helytelen szocializáció.
2008. dec. 11. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
az én barátom nagyon is kimutatja és én azért oda vagyok :) és vizonozom :) elolvadok :D
2008. dec. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!