Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi értelme van hogy otthagy?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme van hogy otthagy?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem értem barátnőm.

Sokszor szoktuk egymást szájjal kényeztetni amit ha én csinálok végig viszem, viszonzas nélkül is.


Ő mindig amikor csinálja nekem, sose viszi végig. Csak jól felhúz és ennyi. Èvekkel ezelőttig még zsepibe megoldotta " automatikusan" most már csak csinálja majd otthagy ha már többször szólok hogy kicsit álljon meg mert tudom hogy a szájba és a testére sem engedi hogy èlvezzek.

Ennek így mi értelme és hiába kérdezem értelmes választ nem kaptam ..( több éves kapcsolat)


2021. okt. 7. 08:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%
És akkor neked hogy fejeződik be? Sehogy...? Nézitek tovább a tvt?
2021. okt. 7. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
96%
Semmi. Ha ez az előjáték része, akkor normális. Miért nem élvezel el? Lehet, hogy azt várja.
2021. okt. 7. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
79%

Írta a kérdező hogy se testre, se szájba nem élvezhet. Nekem már kicsit ez is furi, de nem vagyunk egyformák. Tessék szólni a kisasszonynak hogy akkor úgy mint régen zsepivel vigye végig.

Nekem volt olyan pasim aki elvárta hogy végig csináljam, viszont ő egyáltalan nem viszonozta. Egy idő után már én se csináltam neki.

2021. okt. 7. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

De most akkor hova akarod, hogy menjen? Ha nem mehet szájba se testre, akkor milyen befejezést szeretnél? Lehet, azért hagy ott, mert ő is tanácstalan, mi legyen, miután többször is megállítod.

Beszéld meg vele, hogy szeretnéd befejezni, ami neki is jó, és akkor legközelebb végig tudja vinni. Vagy ha előjáték, akkor tedd be és úgy fejezd be.

Nem értetlenkedni kell, hanem kommunikálni.

2021. okt. 7. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Ezt a részét már átrágtam vele. Elmondtam hogy nem azért állítom meg mert rosszul csinálja hanem mert közel az elélvezes és tudom hogy nem lehet mert nem engedi és mondtam hogy pici szünet és folytathatja.

Én sokszor csinálom neki viszonzas nélkül

2021. okt. 7. 10:08
 6/11 A kérdező kommentje:
1es igen
2021. okt. 7. 10:08
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert te akkor hogy szeretnéd befejezni? Megálltok és folytatja és...? Egyszer csak ki fog jönni valahova...nem?
2021. okt. 7. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Több év után sem megy ilyesmit megbeszélni? Miből tartana, ha azt mondnád, hogy istenien csinálod, hova élvezhetek? Az, hogy nem elégülök ki, az nekem nem okoz örömöt!
2021. okt. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Mindig mikor már elélveznék szólok ő abbahagyja míg kicsit lenyugszok..azért szólok hogy álljon meg mert tudom szájba testre nem engedi hogy élvezzek.

8as ezt hiába mondtam neki..az volt a válasz hogy nem èlvezhetsz el, vagy elment q szobából vagy azt mondta menjek ki a fürdőbe..

2021. okt. 7. 15:20
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Vagyis fejezd be magadnak egyedül a fürdőben...?

Már ne haragudj, de dugni nem is szoktatok?

2021. okt. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!