Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi értelme beszélni róla ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme beszélni róla ha nem lesz változás?

Figyelt kérdés
Mindig kérdezgeti hogy mit gondolok a jövőnket illetően. Elmondom mit érzek és gondolok,mik az aggàlyaim, de utána egyből jön az én vagyok a rossz és a hibás stb..minek mondjam el mit érzek ha mindig ez a reakció rá, és nincs változás..?
2021. okt. 3. 00:26
 1/6 anonim ***** válasza:
91%

Akkor nincs értelme.

Kérdezted, hogy ő hogy látja?

2021. okt. 3. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%

Ilyen formában a kérdezősködés csak arra jó, hogy a kérdező fél elmondhassa, hogy ő próbálta megjavitani a dolgokat; folyton kerdezgetett hogy mi van, próbált kommunikálni, megtette az első lépést, de te nem voltál hajlandó találkozni vele félúton. A tényleges cselekvést/felelősségvállalást próbálja kiváltani azzal, hogy tetteti, hogy nyitott meghallgatni téged.


Persze nem tudom, hogy mi a probléma a kapcsolatotokaban. Ki tudja, lehet igaza van.

2021. okt. 3. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%
Valójában szerintem csak azért kérdez meg téged, hogy megnyugtassa a saját lelkiismeretét, amiért érdeklődni próbált. De a tényleges válaszok, azaz te magad már kevésbé vagy nem érdekled. F
2021. okt. 3. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Nem ér semmit. Én ezért nem is beszélek róla.
2021. okt. 3. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem ezt a választ várja.

7 éve húzod az idejét. Tudni akarja, hogy el fogod-e venni, akarsz-e gyereket. Konkrétumokat.

Te meg elkezdesz süketelni, hogy mi a bajod. De nem vagy őszinte, nem mondod ki, hogy te egyiket se tervezed vele, se gyerek, se esküvő. Attól félsz, hogy akkor le fog lépni.

Ez egy teljesen működésképtelen kapcsolat, ahol az alapvető problémákat nem fogjátok soha megoldani. Nem tudtok kommunikálni. Ő nem mer rákérdezni egyenesen, te meg nem mersz válaszolni őszintén. Csak kerülgetitek a forró kását, mert egyikőtök se akar lenni a rossz, aki kimondja, hogy ennek vége, nincs bennetek semmi közös, nincs jövőkép, és csak szenvedtek.

Még nem fáj eléggé. De ne aggódj, majd lesz ez még rosszabb is. Egész addig, amíg végre eléggé fáj egyikőtöknek, hogy kilépjen. Pár év az életedből, egy xar kapcsolatban, ide vagy oda, nem számít....

2021. okt. 3. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#5-nek teljesen igaza van.

Amúgy nem gondolod, hogy pocsèkul kommunikálsz? Időről időre lejátszódik ez a jelenet, ès mindig ez a vège. Nem gondolod, hogy akkor neked is máskèpp kellene megközelíteni a dolgot?

Ès igen, legyèl már vègre őszínte. Ne arról hadoválj, hogy mennyit telefonozik, vagy hogy a ruháit 1 hèt után sem teszi el. Nem ettől lesz működőkèpes egy kapcsolat.


Tessèk gerincet növeszteni, ès vègre kimondani, hogy rèszedről nem működik, nem tervezel már semmit se, ès a szakításon gondolkozol. Ne a másikra toljad a felelőssèget, ès picsogj itt arról is, hogy mièrt nem lèp ki, ha neki rossz... Azzal foglalkozz, hogy Te mièrt nem teszed már meg!


Szóval válaszolj vègre ŐSZINTÉN a kèrdèsère, ès mond ki, hogy vège.

2021. okt. 3. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!