Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Letezik ember aki kigyogyult...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Letezik ember aki kigyogyult a feltekenysegböl?

Figyelt kérdés
regen nagyon feltekeny volt, es elment szakemberhez igy mar nem az. letezik ilyen?
2021. okt. 7. 15:01
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nem mentem el szakemberhez, de már abszolút nem vagyok az. Ez a saját bizalmatlanságod, és ezt vetíted ki másra.
2021. okt. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Párom betegesen volt feltekeny mig ki nem bukott az hogy ő ismerkedik (eleinte bosszuvol a vélt sérelmei miatt, aztán kesobb sajat "szakállra")

Miota volt az ez miatti balhé, es miota megismert ezzel hogy nem hagyom el, azota mar nem ellenorzi a telom se, nem feltekenykedik.

2021. okt. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

A féltékenység egy tünet, amely mögött általában önbizalomhiány áll. Az adott személy nem hiszi el, hogy ő elég értékes ahhoz, hogy valóban érdekelje a partnerét, hogy tényleg "kelljen" neki.

Az önbizalmat lehet növelni, erősíteni, a féltékenység ezáltal küzdhető le. Persze nem annyi az egész, hogy elmegy szakemberhez, és csettintésre jó lesz minden, hanem hosszú évek munkája, de lehetséges azért.

2021. okt. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
75%

Jellemzően pont azért nagyon féltékenyek az ilyen emberek, mert a korábbi kapcsolataikban ők voltak a hűtlen felek. Ugyebár mindenki magából indul ki, azt gondolják, hogy ha ők hűtlenek voltak, akkor más is az.


Az exem is baromi féltékeny és kontrollmániás volt, míg egyszer részegen ki nem bukott belőle, hogy az összes exét megcsalta.

2021. okt. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
63%

Nalunk ugyanez,mint a2-es. Mindig lebukik vmivel,h hazudik annak ellenere,h nem ellenorzom.

Mar nem ellenorizgetem,nem feltekenykedek,hanem csalom rendszeresen.

Teljesen rakattantam a csinos fiatal szeretoimre,keptelen lennek mar elviselni,h az osszes szabadidejek velem akarja tolteni a parom. Vegul is igaza van. Mindig mondom neki,h maradjon nyugodtan,nem baj .😂

N

2021. okt. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
85%

Igen a legféltékenyebb, mindig az akinek vaj van a fején.

Ha a párom megint kezdené, már tudom is mi van a háttérben, saját magát buktatja le.


Én nem tudom csalnám e(de ha igen akkor ugy h ki is fogok lépni), de az biztos csak, hogy nincs kivel, mert sajna(vagy nem sajna), azért eddig szinte mindenkit überell.

(Hatalma van, befolyásos, helyes jol néz ki, nagy a f.rka, profi az ágyban, meg sorolhatnám, és most ilyen "anyámasszonykatonája" tipusu meg amatőr srácok akik szembe jonnek, hát..)

2.

2021. okt. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

*jav.

Nálunk Ő a féltékeny. Hirtelen ugy olvastam nálatok is.

2021. okt. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
43%

5-os vagyok. Nem csaltam az elozo parkapcsolataimat. A mostanit se csaltam evekig,de sok lett az allando hazudozasa. Elegem lett.


Ha veletlenul kapcsolatra alkalmas pasira talalok,akkor tuti kirugom.

2021. okt. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Akkor legalább te "megszabadulsz"

En nsm tudom valaha találok is egy olyat is, akit en férfinek látnék a páromhoz képest:(

2021. okt. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Igen,én. Az akkori baratom rendszeresen adott okot a feltekenysegre, ennek ellenére mégis én voltam a hisztis p*csa, partnervaltas után azonban már egyáltalán nem voltam féltékeny :D


23 n

2021. okt. 11. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!