Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem bírom már tovább? Mi tévő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem bírom már tovább? Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok, a Párom is 17(F)-.-

És arról van szó, hogy a sok buta fogdosásával, meg a hülye játszadozásaival, kiábrándultam belőle! De ő meg Iagzán szeret4 És létom rajta! Ésnem tudom ott hagyni, mert tudom hogy szenvedne! Még szeretem annyra, hogy még mindig kitartok melette. Lassan 7 hónapja, hogy járunk.


De nekem az az egy bűnöm, hogy beleszerettem az egyik spanjába! És annyira elvagyok keseredve! :(

Legszivesebben odamennék hozzá, és bevallanám neki amit érzek, és vele lennék Örökké! És annyira egyformák vagyunk, hogy kb ugyan azt lrezzük, ugyan azt gondoljuk, stb. És ha én szerelmes vagyok belé, akkor ő is uti érez valamit, mert volt amikor megéreztem, hogy ő szerelems érez... Na mindegy ezmost..


De ez nem fog összejönni a dolog :S

A Párom össze is verekedne vele, egy életre is megutálná akár! és a spanjára(a Páromérs, akibe szerelmes vagyok) azt öszevernék :S Pléne ha kiderülne, hoghy titokban járunk! 8mert csak úgy tudnánk) Annyira szenvedek! :(

Nem merem neki bevallani sem hogy szeretem, szegény Párom meg összetörne ha megtudná hogy a haverjába vagyok szerelmes!


Mi tévő legyek?

Köszönöm


2010. szept. 1. 19:40
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocsi, a helyesírási hibákért, csak siettem :S ..
2010. szept. 1. 19:43
 2/4 anonim ***** válasza:
át pedig ha nem akarod bántani a párod akkor szakíts vele. Minél tovább vagy vele, annál nehezebb lesz neki. Ha nem szereted akkor nem, ezt el kell fogadnia még ha fáj is...ha fél év mulva kiderül hogy te már fél éve nem szereted az mégrosszabb, rádásul az meglátszik rajtad is. Hagyd el mindenképpen. Hogy a spanjával mit csinálj azt te tudod, ez nehéz kérdés. Én próbálnám őt is elfeljteni, nem tenném tönrke a barátságukat, ersze tudom könnyű ezt mondani. Talán ha eltelik kis idő és már nem hiányzol a mmostani párodnak, akkor szépen be lehet neki adagolni, finomítva, hogy azóta szerettetek egymásba nem még mialatt vele jártál.
2010. szept. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
örökké mi? ne szórakozz..
2010. szept. 2. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Kedves Első! Köszönöm szépen :)

Lehet az lesz, de mégnem tudom :(


Várom a további válaszokat

2010. szept. 4. 11:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!