Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi tévő legyek? Hogyan csinálj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tévő legyek? Hogyan csináljam tovább?

Figyelt kérdés

Csütörtökön szilveszteri buliban elég jól elvoltunk egy osztálytárslányommal. Soha nem gondoltam volna hogy ő vele bármi is lenne majd valamikor(igaz volt bennünk egy kis alkohol, de nem annyi hogy hülyeséget csináljunk).

Táncolgattunk együtt, beültünk ilyen sarokülős fotelbe, nagyon romantikus volt, beszélgettünk, fogdostuk egymást(persze úgy elég normálisan). Aztán elvonultunk kicsit nyugisabb helyre, megbeszélni dolgokat. Azt mondta nem bírna osztálytárssal elképzelni bármilyen kapcsolatot. Ezt tudjuk mindketten, én már tisztáztam magamban hogy ez mind azért van mert félünk hogy "más mit fog mondani". Ezt megmagyaráztam neki, kb 1.5 óra hosszát beszélgettünk ami nagyon jó érzés volt mert szinte csak kettőnkről, és nagyon is elgondolkozott rajta, azt mondta nincs velem semmi baja, szerinte is és anyukája szerint is nagyon jó képű vagyok, nincs másik ilyen pasi a világon mint én, szóval tényleg teljesen megismertük egymást, és mondhatjuk hogy még ilyen nőt mint ő sosem láttam. Szóval teljesen egy húron pendülünk..:)

Egy fél órára elszakadtunk egymástól pihenés képpen, azt mondta hogy ezen még tényleg gondolkodnia kell. Már előre tudtam hogy úgy se lehetlesz belőle semmi. Találkoztunk újra és kiöntöttem neki a szívemet hogy csak rá bírtam gondolni és nagyon vert a szívem(ami teljesen igaz)!!

Megkérdeztem tőle hogy mi a baj, mert elég szomorúnak látszott, és azt mondta hogy bár ne lennék az osztálytársa. És lesmárolt.. Azt mondta hogy még tuti hogy nem tud dönteni, ez most őt teljesen váratlanul érte.

Másnap beszélgettünk MSN-en, közös megegyezés alapján arra jutottunk hogy "az idő megold mindent"

Mit gondoltok erről az egészről??

Ti járnátok osztálytárssal?

KÖSZÖNÖM ANNAK AKI ELOLVASTA ÉS VÁLASZOL RÁ!

(két nagyon normális 16 éves fiú és lány)


2010. jan. 2. 16:00
 1/9 anonim ***** válasza:
a mi osztályunkban és a barátom osztályában is rengeteg "belső" pár van. elég érettek vagytok már 16 évesen, hogy ilyen kis semmiség ne álljon közétek. hidd el, ha kezdetben pletykálnak is, minden csoda 3 napig tart, hamar történik majd vmi új és már nem is lesztek érdekesek. ennyi miatt nehogy feladjátok!
2010. jan. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%

megbeszélte a nagy barátnőkkel és közösen arra jutottak hogy nem lesz jó neki ha veled járna

:)

2010. jan. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se érdekeljen titeket hogy mit gondolnak mások és szerintem tényleg,hha kedvelitek egymást miért ne próbálnátok meg?
2010. jan. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez annyira aranyos történet volt..

Nem lehet, hogy egy kicsit szerelmes lettél a lányba?

Szoritok:D

2010. jan. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Jajjjjj mintha csak a mi történetünket hallanám!!!! :)Képzeld el két éve ugyan ez volt velem meg az egyik volt osztálytársammal, akivel ugyanígy jóba voltam legjobb barátom volt. Ő nagyon akarta én kevésbé sokat beszélgettünk kettőnkről és hogy mi legyen, a végén 1 hónap után megadtam magam én sem bírtam tovább, azóta is együtt vagyunk semmi gond nem volt az osztályba sem tanárok is szurkoltak nekünk, mindenki aranyos volt:) úgyhogy ne add fel, legyetek minél többet együtt kettesben, csináljatok közös programokat hívd el ide oda.. megéri:) én se akartam mert hogy osztálytárs és amint elkezdtünk járni rájöttem, hogy ennél jobb nincs, mint osztálytárssal járni! :)

Sok sikert Nektek! :)

18/L

2010. jan. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen, és ahányszor szemem elé kerül az osztálykép annyiszor mindig csak őt veszem észre előbb:) És tudom hogy kettőnk közül ő is így érez!
2010. jan. 2. 16:25
 7/9 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: Ja azt kihagytam, hogy azóta egy egyetemre is járunk:D
2010. jan. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozzatok másokkal! Egyszer élsz! Hát nem?
2010. jan. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
De, igazatok van! Köszönöm az eddigi válaszokat, aranyosak vagytok!:)
2010. jan. 2. 17:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!