Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tudhatom meg, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudhatom meg, hogy egy lány komolyan mondja, vagy csak gúnyolódik?

Figyelt kérdés

Az első alkalom, bk 1 éve történhetett, egy új osztálytársam (kb 1 napja ismerhettük egymást) mondta, hogy szeretné, hogy elmenjünk délután elmennyünk valahova. Mivel ez a lány szebb volt, mint amiről valaha is álmodtam volna, hogy egyáltalán hozzámszól, nem vettem komolyan, és így sajnos elcsesződött a délután.


Most meg egy hasonló lány is elkezdett "udvarolni". Nem szeretném megint elcseszni, de viszont félek is komolyan venni, mert a barátnői köréből vannak olyanok, akik a halálos ellenségeim.


16F


2011. febr. 14. 13:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Barátnőivel nem igazán kell foglalkozni.

Legyél MAGABIZTOS és ne azt nézd hogy a csaj hogy néz ki (mert csak túlértékeled, ergo, magadat lealacsonyítod hozzá képest) hanem a BELSŐ ÉRTÉKEIT próbáld meg figyelembe venni. A külső az egy dolog, amiért szóba állsz vele, de ha egy idióta kis pics@ akkor nem kell vele foglalkozni akármennyire is jól néz ki, meg szúrnád hasonlók..


Ismerd meg személyesen, ismerd meg a jó tulajdonságait, rossz tulajdonságait, miket szeret, miket nem szeret és próbálj meg aző fejével gondolkozni. (olyan témák mint pl ruházat, ajándékok érzelmek stb) amik nekünk baromi unalmas témák de pl csajok fél órát el tudnak dumálnni egymás között mittom én egy hajvasalóról, és ez nem vicc!

2011. febr. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szerintem is sz@rd le a barátnőid, nekem is van olyan b.nöm aki olyan pasival jár akit én pl utálok..(pedig nagyon jó barátnők vagyunk, de én nem fogom megszabni neki hogy kivel járjon, és kivel ne..)


am gondolom a neten keresett fel.. sztem akk hívd el találkozni, élőbe sokkal jobban lehet beszélgetni, meg megismerni 1mást.. meg ott látod a reakciókat..


nem úgy mint pl msn-enen..

2011. febr. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
első, Mex megihletett
2011. febr. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!