Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el anyunak?

Figyelt kérdés

2 hete szakítottam a barátommal. Csütörtökön találkoztam egy másik sráccal, aki hogy is mondjam... életem szerelme nagyon szeretem! És ő is engem. De anyu úgy tudja, hogy még a régi barátommal vagyok, de viszont ő 200km-re élt. Ő meg itteni, és nem tudom mindig azt mondani, hogy a barátnőmmel vagyok... :S:S:S

Valami ötlet? Nem akarok titkolózni, de elmondani se akarom, mert lehet hogy eltíltana tőle.. :S:S


2010. szept. 1. 20:16
 1/10 anonim ***** válasza:
csütörtökön találkoztál vele? de hát még csak szerda van
2010. szept. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 nielindi ***** válasza:
ahhh... gondolom az elözö pasid is az elején életed szerelme volt...
2010. szept. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
múlthét csütörtökön. amúgy nem, ő nem tetszett ennyire, mint ő....
2010. szept. 1. 20:18
 4/10 anonim válasza:
Egy tapasztaltabb szülő hamarabb megérzi egy illetőről,ha "gázos" és okkal félthet tőle.
2010. szept. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mondd meg anyádnak, hogy szakítottál a régi pasiddal. Ezután várj egy pár hetet, addig hanyagold az újjal az aktív kapcsolatot, utána mondd anyádnak, hogy van új. Felesleges titkolózni, abból soha se sül ki semmi jó.
2010. szept. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

terv:

még ma mond:

-anya, szakítottam a pasival már nagyon rég, (mondjuk) 1 hónapja csak nem mertem elmondani

1hét múlva:

-anya tetszik nekem egy közeli srác aki a közelben lakik.

2010. szept. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

hát most tök mind1

ha őt szereted, akk anyukád csak nem tilt el tőle :P

2010. szept. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
És abból kiindulva, hogy anyád még tiltja a pasikat, te egy kis csitri vagy, és ezt az érzést ne hívd igaz szerelemnek. De azért sok szerencsét.
2010. szept. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Minnél előbb elmondod annál jobb
2010. szept. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
titkolózzál tovább!!! sose mond el anyádnak mert ki fog belezni ha meg tudja!!! 1. oda pörköli a csiklódat aztán letépi a füleidet és FELNYÁRSALJ! vagy titkolózz vagy menny Afganisztánba katonának!!!
2010. szept. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!