Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mondjam el Anyunak hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el Anyunak hogy van egy pasim?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem tudom elmondani. A barátom már elmondta a szüleinek és "piszkálgat" hogy énis mondjam el.

De nem tudom. Segítsetek!


13/L


2009. dec. 24. 19:07
1 2
 1/11 anonim válasza:

így: anya pasim van.


vagy megérti vagy nem.

2009. dec. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Először csak mesélj, hogy van egy srác, és milyen jó fej: mesélj közös sztorikat.

Úgy értem, kedvelje meg azelőtt, hogy tudná, jártok. Vagy legalább valami jót halljon róla.

Aztán meg, amikor már tudni fog valamit társítani hozzá, meg kell mondani, hogy jártok. Ebben SEMMI rossz nincs, és biza a szülők is megértéssel fogadják.

2009. dec. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Sztem 13 évesen fölösleges elmondani..
2009. dec. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Anyu terhes vagyok!
2009. dec. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Anyu nézd milyen szép az a gömb a fán..ja igen pasim van.

Nézd anyu milyen szép a hajam.:P Pasim van:D Nem nehéz elmondani XD

2009. dec. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

tyűű.:D xD

asszem holnap megpróbálom elmondani..xD

és amikor Ti elmondtátok akkor mit mondtak rá? lehet hogy ettől parázok..:SxD

köszönööm a válaszokat^^

2009. dec. 24. 19:46
 7/11 anonim ***** válasza:
Gondoltam, hogy össze fogtok jönni!:D Nálunk nincs ilyen probléma alig várják, hogy barátom legyen. Napi 3X apu meg is kérdezi, hogy na van vmilyen pasi??:D
2009. dec. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

:D

de jó neked :DD

én nagyon örülnék ha ilyenek lennének a szüleim.:(

:D

2009. dec. 24. 20:10
 9/11 anonim ***** válasza:
Miért neked tiltják?:S Úgy elég nehéz a helyzet, sajánlom!:( Ülj le anyukáddal és csak beszélgess vele utána meg mond el!:) Sok siker és írd le, kérlek , hogy hogyan reagált. Előző és az előző előtti vagyok.:D
2009. dec. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ez nekem is elég nehéz volt... :D én úgy csináltam h megmondtam h most be kell mennem a városba és megkérdezte hogy hova megyek... és mondtam ha barátomhoz:) ...
2009. dec. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!