Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megismertem egy csajt tavaly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismertem egy csajt tavaly még. Csak mondtak róla egy két érdekes dolgot, nem tudom, kezdjek vele kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Tavaly év vége fele suliban kinéztem egy lányt. Aztán elkezdtem róla érdeklődni, kiderítettem a nevét, meg ezt azt róla. És valaki mondta, hogy mekkora r.bi a lány, mert hogy már kb fél Tardoson átment, majdnem mindenki meg volt neki...Meg hogy nem nagyon volt komoly kapcsolata,és minden pasival csak szexkapcsolatban van. De ha igazak is a hírek,akkor is, szerintetek beszéljetek vele? Hogy esetleg rendes kapcsolatot...szeretne-e tőlem vagy valami? Vagy titeket érdekelne az tömérdek pasi? Előre is köszi!
2010. szept. 1. 21:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem élem az ilyet

19/F

2010. szept. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nekem van egy barátnőm, akit már óvodában ismertem meg, mindent tudunk egymásról, dehát elég jó csaj meg minden, meg meg is mutatja ami van, és mindenki azt hiszi mekkora egy rib*nc, pedig én tényleg ismerem és tudom h nem, csak sokan irigylik és ilyeneket terjesztenek ...

sztem ismerd meg....... a jelekből ki lehet következtetni h mit is akar ....

ez az én véleményem ....

16/L

2010. szept. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Te is javítsd a statisztikát. (Értsd: Dugd meg te is és kész.)
2010. szept. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha én tudtam volna még járás előtt a barátomról, hogy ilyen, az biztos, hogy szóba sem álltam volna vele. Ehelyett szépen belesétáltam a csapdába és csak szakítás után tudtam meg mekkora "csajozós".

Ne kezdj olyannal, aki már a fél városon átment, örülj neki, hogy időben megtudtad!

2010. szept. 2. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!