Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy szórakozóhelyen megismerte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy szórakozóhelyen megismertem egy fiút, nagyon kedves, helyes srác, sokat beszélgettünk, táncoltunk és közben persze fogdosott, de több nem volt. Most tartjuk a kapcsolatot, de nem tudom egy pasinál mi számít barátságnak?

Figyelt kérdés
Aztán iwiwen bejelölt és emailezni kezdtünk. Nagyon édi üziket ír, de nem tudom, h mit szertne tőlem. Mert ahogy láttam az adatlapját iwiwen kapcsolatban van:S Holnap találkozunk, ha minden igaz, de nem tudom, h hogy viselkedjek vele, nem tudom, h tetszem e neki vagy csak barátként akar. Szerintetek van esély arra, hogy komolyabb kapcsolatba kerüljünk?
2009. szept. 6. 23:52
 1/6 anonim ***** válasza:
69%
Idézet: "Egy fiú és egy lány soha nem lehetnek barátok, mert a fiú mindig meg akarja majd dugni a lányt."
2009. szept. 6. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én előbb jó alaposan megismerném, mielőtt kapcsolatot akarnék vele. Nekem már az indítás gyanús - fogdosott - , édi üzeneteket ír, pedig azt se tudja gyakorlatilag, ki vagy. Nekem villogna a piros vészjelző, tisztességes fiú, akire komoly kapcsolatot lehet építeni, nem ilyen.
2009. szept. 7. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De akkor mikor fogdosott,nem volt ő sem és én sem vmi józan,másnap találkoztunk,beszélgettünk és tudom,hogy rendes,am visszahúzódó van egy közös ismerősünk és ő mondta.Köszi a válaszokat!:)
2009. szept. 7. 00:22
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
LOL első, nem tudom kit idéztél de baromi igaz. :) akkor lehet barátság, ha a srác vagy homár, vagy impotens.
2009. szept. 7. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
81%

Cáfolnék!:) Igenis lehet barátság fiú és lány között. Én nem vagyok meleg, a lány is hetero, mégis egymás legjobb barátai, és legfőbb bizalmasai vagyunk. És egyikünknek se jut eszébe, hogy szexet akarnánk a másiktól..

A kérdésre válaszolva pedig: Ennyiből nem lehet sztem leszűrni h mit is akar. Találkozgassatok, msnezzetek, meg ilyesmi, és ha úgy alakul azt úgyis megérzed. Sok sikert :)!

18F

2009. szept. 7. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Visszahúzódó? A fogdosás nem erre enged következtetni.


Nem akarlak kiábrándítani, de aki így indít, azt általában nem lehet komolyan venni, hát még ha kisül, hogy kapcsolatban van.


Fogdosott... hát szerinted mit akarhatott? Nyilván csak kamatyolni egyet.


Hagyd a fenébe, jobbat érdemelsz, olyat, aki tud udvarolni, és megbecsül.

2011. máj. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!