Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom 11 éves kisfia gyakran...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom 11 éves kisfia gyakran szúr nekem összehasonlítást velem és az apjával kapcsolatosan. Kezdek elbizonytalanodni a kapcsolatunkat illetően. Jól érzem, vagy csak bebeszélem magamba a hülyeségeket? (hosszú)

Figyelt kérdés

Párommal két éve vagyunk együtt, szeretjük egymást, legalábbis én őt nagyon szeretem és nem is tudnám nélküle elképzelni az életem.

Van egy 11 éves kisfia az előző kapcsolatából, akit szintén nagyon szeretek, úgy tekintek rá, mintha a saját fiam lenne. Sok időt töltünk együtt hármasban, viszont még nem költöztünk össze. A párom az anyukájával lakik, én meg egyedül egy másfél szobás lakásban.

Szóval a kisfiú mostanában egyre gyakrabban kér számon rajtam olyanokat, amik nekem nincsenek, vagy legalábbis nem olyan nívóban, mint amilyen tényezőkkel, körülményekkel az édesapja rendelkezik. Az apjának hatalmas terepjárója van és mondhatni szinte fényűző körülmények között élnek az új családjával.

Nekem egy kis autóm van, mert itt a megyeszékhelyen jó vele közlekedni, keveset fogyaszt, elférünk benne, tök jó vele parkolni is, szeretem :D Másfél szobás lakásban élek, itt sajnos korlátozottak a lehetőségek. Úgy vettem észre a fiún, hogy nem szeret nálam lenni, pedig tisztán tartom a lakást, mindig van minden, amit enni szeretne, ilyenek.

Ma a számítógépemre tett egy megjegyzést, hogy ez lassú és apáé sokkal gyorsabb, meg ott van PS4 is. Nem vagyok konzolos, nem szeretem, nekem bőven elég az alap programokra a kis régi gépem.

De több paraméter is aggaszt az utóbbi időben, amire eddig fel se figyeltem. Amikor a páromat a gyerek miatt felhívja az ex pasija, a Halott Pénz Amikor feladnád c. száma csendül fel. Eddig nem is foglalkoztam vele, de meghallgattam a teljes dalszöveget ma este és teljesen összetörtem.........

Meg amikor meghozza a gyereket a volt párja, akkor olyan szépen, kedvesen beszél vele.

Kezdek elbizonytalanodni, h én csak egy silány pótlék vagyok a párom életében...... Úgy érzem szeret, de szerintem ő még mindig a volt párjába szerelmes...... Nemhiába szúr oda nekem a kisfiú néha olyanokat, h hirtelen köpni nyelni se tudok.

Jók a megérzéseim?? Mit gondoltok??



2021. okt. 10. 23:28
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
96%

Ez nagyban függ attól, hogy milyen módon szakítottak az előző párjával. Azt azért ne felejtsd el, hogy egy ilyen élethelyzetben örökre ott lesz az ex, hiszen közös gyerekük van. Lehet, hogy békésen váltak el és emiatt megmaradt a baráti viszony kettejük között.


A Halott Pénz pedig érzelgős zene, sok nő szereti és a legtöbbször nincs titkos jelentése annak, hogy beállítják csengőhangnak.

2021. okt. 10. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
65%

a gyerek egy kis mocsadék lehet, utálom az ilyen nagyravágyó, elkényeztetett kölköket.


nehogy már leterítsen egy 11 éves.


mondd neki, én nem az apád vagyok, és igen, az én életem más.


ha tudod, h. szar vmilyen tárgyból, kérdezd meg legutóbb hányast kapott.


nem azt mondom, h. szívózz a kölyökkel, de ne hagyd magad, húzd meg a határokat, te is dobd vissza a labdát, hadd nézzen.


a pároddal meg tisztázd, mondd el, h. ez neked szarulesik.


a gyereket vki nyomja, vagy az ex, h. lám, nekem mennyivel több van, mint a csórónak, vagy a párod, vagy az ő anyja.

2021. okt. 10. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem is a gyerek apja felől fúj itt a szél.
2021. okt. 10. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
39%

Mi a faszt foglalkozol egy 11 éves gyerekkel.

A barátnőm lánya is egy kis rohadék volt.

Le se szartam.

2021. okt. 11. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
3%

Másfélsz szobás garzonban élsz öcsém! Beleszerettel egy csajba, akinek van egy gyereke, még PS-ed és normalis géped sincsen. Neveled más gyerekét, egy pici odúban (ha ott vagytok) Nem vagy egy példakép! A gyereket nevelje fel, aki megcsinalta! Én csajoknak is van gyereke meg nekem is, nálunk nincsenek ilyen problemak! Mindent megteszek a családért dolgozok, mercim van, próbálok példakép lenni, igyekszem h a gép ha nálam vannak hasznalhato legyen, amolyan élhető fajta ne lelakott stb figyelj ezekre oda így konnyebb lesz a gyerekkel ;) ne legyél sóher! Kicsi kocsiba meg ha nyaralni mentek semmi sem fér be, otthon kell hagyni csomo mindent és meg a forgalmat is fenntartod, mert kicsi kocsi nem bír menni ugyebár!! Szóval nem leneznek ne erts felre de gondolj ezekbe bele!!! Biztos nem kene egy nagyobb kombi? Miért nem költöztök össze paroddal két fizuból ő eljönne az anyja nyakarol, te meg a kis garzon lyukból és ketten egy két szobás lakást tudnátok kivenni, és s gyereknek id nagyobb helye lenne, sem az öreglány nyavalyáit, hangos tvzéseit, sem pedig a te szűk lyukadat Nem kéne elviselni. (Mármint a kis másfél szobás “lakásodra” gondolok) gyereknek is lenne nagyobb tere, jutna két fizuból gyorsabb gepre és nem teged szurálgatna a gyerek hanem meglenne a kis térfele!! Ez így nem jó h mindenki osszevissza ez így káosz öcsém!

A gyerek nem hibás!

2021. okt. 11. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
95%

5

Megjött a Mercedeses megmondóember. Hú de király vagy a mernyóddal.

2021. okt. 11. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%

5

omg, bele sem gondolsz, hogy a mai magyarországon ez nem úgy megy, hogy veszek egy mercit, veszek egy csúcskategóriás gépet?!


képzeld, van akinek nem telik rá, de attól még nem lúzer.


szégyelld magad ezért a kioktató, lekezelő hangnemért!

2021. okt. 11. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
92%
Hogy a kisfiú vivódik közted és az apja között, az természetes. Nem hinném, hogy ebből meg lehetne ítélni, kibe szerelmes a párod. Viszont a szerelem látszik egy nőn, főleg az elején. Ragyog, megszépül, sebezhető lesz stb. Ha nem volt ilyen, akkor valószínű nem szerelmes és sose volt az.
2021. okt. 11. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%

5

Nagy surmó vagy. És még osztod az észt.

2021. okt. 11. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
58%
5 Erre mondják azt, nehogy már a farok csóválja a kutyát.A gyerek nem azért vannak, hogy a seggük ki legyen nyalva, pláne nem másoknak a gyereke.A gyereknek pont hogy parancsolni kell, megtanítani viselkedni és határokat kell neki szabni.Ha egy gyerek pofátlan és feleslegesen nyavajog, akkor nem adni kell neki, hanem megbüntetni.
2021. okt. 11. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!