Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 11 éves házasságban, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

11 éves házasságban, ha a nőnek, nekem nem elég a szex, akkor mi van?

Figyelt kérdés
Vannak erre tisztességes eszközök? Ki hogy oldja meg? Pár éve még döngették az ajtómat akár 10 évvel fiatalabb fiúkák is, de nem feküdtem le senkivel. Nem lehet ezt valahogy máshogy, mint csalással? Ötletek?? Amúgy van otthon szex, csak nem jó, nem nekem kedveskedő, és nem elég.

#szex #házasság #szerető #többkéne #másmegoldás
2020. nov. 6. 15:53
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
:D
2020. nov. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
50%
Balázska! Új sztorit kreáltál?
2020. nov. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%

Előbb utóbb az játékszerek is kevesek lesznek, mert több minden hiányozni fog hogy testileg lelkileg kielégült legyél!

F

2020. nov. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:

Tök vicces, hogy azért, mert van egy-két troll ezen az oldalon- feltételezem - nem hiszitek el, hogy valakinek ez valóban élet-probléma.


Nyilván megpróbáltam megbeszélni itthon, a válasz a fáradtság volt, és az, hogy de hát így is van heti 2-3 szex.


De ha nincs láng, az nem olyan.

Őszintén nem értem, hogy miért kell kinevetni és semmibe venni a problémámat.

2020. nov. 6. 16:02
 5/30 anonim ***** válasza:
100%
Vibrátor ha nem lépsz félre
2020. nov. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
87%
11 év után a heti 2-3 szex teljesen rendben van. Talán ideje volna megbeszélni a pároddal, hogy hogy tudna kielégíteni!
2020. nov. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha a párod nem vevő többre, de vele akarsz maradni, akkor tisztességes megoldás egyedül a szexuális segédeszközök lehetnek.
2020. nov. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:

Próbáltam már, akkor olyan, mintha felfogná, de két nap múlva elfelejti. Nem szeretek házsártos lenni, lehet párszor elmondani dolgokat, de erőszakosan nem fogok egy ilyen témában kommunikálni. Olyan érzésem van ilyen esetben, mikor többször mondok valamit szépen, és semmi, mintha fogyatékos lenne. Aztán lehet, hogy csak önző.

A lényeg, hölgyek, van olyan, aki ilyen helyzetben nem lép félre? Van, aki igen? Aki igen, az hogy tud tükörbe nézni?


Ill. Értem, hogy papíron jó a heti 2-3 szex, de ha nekem több kéne, akkor mi van?

2020. nov. 6. 16:08
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
De most olvasom el figyelmesebben a magyarázatot. Nem a mennyiséggel van a baj igazából, hanem a minőséggel. Arról kéne akkor beszélned a férjeddel, hogy hogyan lehetne jobb neked az együttlét. Gondolom beteszi, kettőt reszel és viszlát, te meg nem elégülsz ki.
2020. nov. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
61%
Szóval a félrelépésen morfondírozol. Hidd el tükörbe tudnak nézni
2020. nov. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!