Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha szerelmes vagy, ő neked a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szerelmes vagy, ő neked a minden, az tényleg létezik, hogy nem fejezed ki iránta ahhoz, hogy tudja?

Figyelt kérdés

Párkapcsolatban.


Olyan indokkal nem ad tudtomra semmit, hogy én fontos vagyok, számitok, soha nem kellene neki más stb, hogy mert ugy erzi, akkor sebezheto lenne, ha kiadja az érzelmeit.(illetve ezt állítja. Az érzéseit én nem látom)


Csak épp ez mellett nem tűnik egy hősszerelmes ártatlan báránykának sem, akiről máshogy azért ez lejönne, hogy szerelmes, sőt, valahogy pont ellenkezőleg hat ezzel is, hogy érzelmeket, szeretetet nem mutat joformán, és emellett eléggé extrovert jellem is, aki simán barátkozik, ismerkedik es talán a többi is, hogy talán másokat fűzöget is. Nagyon nem egy incel kategoria, hanem nagyon is a másik kategoria.


Soha nem nyújt abban megerősítést,(oke, el-elvétve azért nyújt) hogy en vagyok neki a "minden",vagy bármi, hanem sőt, ezt várná el tőlem, hogy a kapcsolatban én alapból ezt gondoljam rola, mert elvégre velem van-alapon.

Azaz alanyi jogon várja tőlem azt, (es az én magabiztosságomra hivatkozva), hogy én 100 ra meg legyek arról győzödve, hogy ő aztán engem szeret, imád, en vagyok neki az istennő is. Mindezt abbol kene hinnem, hogy mert eleve velem van.

Es ha ebben kételkedném is, akkor lecsesz, hogy biztos önbizalomhiányos vagyok es azert kéne ebben engem erősítgetnie.(viszont szerintem egy kapcsolatban az, hogy kifejezzük az érzeseinket az nem a másik erősítgetése, mert be van sz.rva, hanem egyszerűen mert ugy van. Ha szeretek vkit, vele járok, akkor csak odaböfögöm már neki azt, hogy szeretlek. Nem?ez csak fiktiv pelda volt most)


Most vagy én vagyok a naív ostoba, hogy azért reménykedem abban, hogy valóban szeret, vagy nekem valoban magabiztosan lazán teljes örömben kellene úsznom mellette, hogy ez a férfi igenis engem imád én vagyok neki az origo meg a gamma, anelkul hogy ezt én látnám rajta, vagy hallanám tőle? Azaz esetleg en vagyok a semmin is görcsölő? Es megfogtam az "Isten lábát" valójaban csak en hülye, kételkedem ebben?



#alanyi jogon hinni bízni
2021. okt. 13. 10:33
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
Téged nem lehetne már eltűntetni erről az oldalról?
2021. okt. 13. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

"lecsesz" - csak azért, hogy tudd és érezd, hogy imád.

Ha nem érzed úgy, hogy megfogtad az Isten lábát, akkor nem fogtad meg.

2021. okt. 13. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nárci a pasi:)


Manipulál, közben rosszul bánik veled és elhitetné, hogy a te hibád, hogy rossznak érzed.


Nem szeret téged, bármit is mond, hagyd ott. Fog találni gyorsan másik balekot rövid távra.

2021. okt. 13. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Minden héten leírod, nem tudod elviselni, hogy a párod nem mutatja ki, hogy szeret!

Soha nem fogja úgy kimutatni, ahogy te akarod!

Nem ugyanaz a szeretetnyelvetek!

Sok minden lehetséges, az is, hogy szeret (a maga módján), az is hogy nem, mi nem látunk bele a kapcsolatotokba!

De az biztos, hogy te nem érzed jól magad ebben a kapcsolatban, mert minden héten megfogalmazod, hogy neked ez mennyire nem jó!

Akkor miért nem lépsz te?


"Most vagy én vagyok a naiv ostoba, hogy azért reménykedem abban, hogy valóban szeret"


Egész életedben reménykedni akarsz?

Vagy csak azért vagytok együtt, mert ez is jobb mint a semmi?


Mindegy hányszor írod ki ezt a kérdést (átfogalmazva), mi nem fogjuk tudni megváltoztatni a párod!

Nem tudom mióta vagytok együtt?

Ha eddig nem sikerült neki úgy kimutatni az érzéseit ahogy az neked megfelel, akkor attól tartok ezután sem "fogja úgy csinálni" ahogy neked jó!

2021. okt. 13. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szeretnétek egymást másmilyennek, mint amilyenek vagytok. Lehet, ő is nagyon szeret valakit, akinek ő remél téged, és te is nagyon szeretsz valakit, akinek te reméled. Ez az, amikor kezd átlátni az ember a rózsaszín ködön, és latolgatja, hogy meddig kapaszkodjon abba, amit belevetített a másikba, "higgyen benne" - ezt is lehet évekig -, vagy el tudja fogadni őt olyannak, amilyen.
2021. okt. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
74%
A felnőtt pàrkapcsolatok roncstelepènek egy újabb rozsdás és törött gyöngyszeme
2021. okt. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!