Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik, hogy egyszerre 2...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik, hogy egyszerre 2 lányba vagyok szerelmes?

Figyelt kérdés

Egyik lánnyal 1 éve együtt vagyok már és nagyon szeretem és érzem, hogy nélküle nemtudok élni....3 hete megismertem egy lányt akit annyira meg szerettem, hogy nélküle se tudnék élni és ez szó szerint igy van mind 2 őt imádom és nagyon hiányoznak:(( Szeretem őket de ez igy nem mehet tovább:(

Nem akarok egyikkel sem játszani mert többet érdemelnek és nemtudom mit tegyek:((( Választani egyáltalán nem tudok:///


2014. dec. 20. 22:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Csak az egyikbe vagy igazán szerelmes. ;)
2014. dec. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom soha nem éreztem még ilyet..és nagyon félek, hogy rosszul döntök:(
2014. dec. 20. 22:11
 3/6 RRR ***** válasza:
keress 1 harmadikat
2014. dec. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
beszéld rá őket egy hármasra
2014. dec. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Létezik, viszont választanod kell. Bár volt anno egy film, talán Jean Marais-val (70-es évek, fróóóónszija), melynek végére a főhős két nővel telepedett le nyíltan, és vígan élt a háremében (kettemében). Arab világba kell születni, ecsém, és akkor evvel nincs gond.


A függéseket meg próbáld meg leépíteni. Úgy is lehet nagyon szeretetet adni, h nem kötődsz igazán, tehát ne legyél szerelmes. Sőt, úgy javasolt.


(Egyébként meg mindenki mást ért "szerelem" alatt. Más intenzitást, és részben más szférát.)

2014. dec. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hmm... Szerintem dobj fel egy érmét. Az egyik oldala legyen ez a lány, a másik oldala értelem szerűen a másik. Miközben az érme a levegőben van, észre fogod venni hogy az egyik oldalnak jobban szurkolsz.
2014. dec. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!