Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mondanátok le sértödés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondanátok le sértödés nélkül találkozokat?

Figyelt kérdés

Ha újra össze jösztök az exetekkel, azt mondja bizik benned, de közben meg el kezd ellenörizgetni, hogy tudja valóban ott vagy-e amit mondasz.

És szinte minden nap veled akar lenni, holott meg mondtad az neked túl sok lenne, de ha nem érti a nemet hisztizni kezd.


És hogyan mondanátok le vele, néha-néha a találkozokat ha túl soknak érzitek? Anélkül hogy meg sértödne, mert konfliktus kerülők lennétek?

Mert nincs kedvetek ugyan azt el mondani neki vagy 10szer amit elsőre nem értet meg. Milyen kifogásokkal mondtok le találkozokat?


2021. okt. 14. 00:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Itt nem kifogás kellene, hanem kilépned abból a mérgező kapcsolatból ami már korábban sem működött a beteges féltékenysége (meg valószínűleg jópár más ok miatt).
2021. okt. 14. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De ha nem akarom meg bántani hogyan mondjam le vele a találkozásokat hogy ne sértsem meg? És hogyan érjem el, hogy érje be heti 1-2vel ami nekem bőven elég lenne, mert a minden napos találkozások kikészítenek alapjáraton.
2021. okt. 14. 00:27
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyíltan megbeszélés vele.
2021. okt. 14. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Az próblémás vele a nyiltság mert nem mindig fogadja el ...
2021. okt. 14. 01:38
 5/9 anonim ***** válasza:
51%

Szia. Jelentkeztem ksmionosnak es honapokig nem leszek itthon. Ugyh jobb,ha most elbucsuzunk egymastol vegleg. Szia.


Jelentkeztem testornek. Felvettek es ezentul a szolgalati idoben 24 oran keresztul ki kell kapcsolnom a telefonom illetve soha nem beszelghetek rola hol voltam es mit csinaltam. Igy ebbol automatikusan kovetkezik,hogy mi nem folytathatjuk a kapcsolatunkat tobbe. Szia.

2021. okt. 14. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Most tènyleg szüksègszerű volt vele újra összejönni?

Már előtte sem működött, ez így még egy katasztrófa.

2021. okt. 14. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nem ‘jöszünk’ ujra ossze az exunkkel, ugy.
2021. okt. 14. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ex az ex, nincs visszaút, ez aranyszabály.

Nálam is volt aki vissza akart volna jönni, szó sem lehetett róla.

Egyikkel sem írogatok,ha találkoznék, max köszönnék neki, ennyi.


Legyen már tartás magunkban !

2021. okt. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ilyen alakkal szóba sem állnék, nemhogy az érdekelne mit szól.
2021. okt. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!