Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Heti 1 találkozó normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Heti 1 találkozó normális vagy csak én kevéslem?

Figyelt kérdés
Egy éve vagyunk együtt de mindketten dolgozunk emiatt heti 1x tudunk csak találkozni ami szerintem kevés és több időt kéne együtt lennünk. A hét többi napján online tartjuk a kapcsolatot viszont ez nekem kevés, való életben akarok vele lenni. A párom szerint is kevés de mégis úgy érzem mintha nekem sokkal fontosabb lenne. Én heti 4 találkozótól nagyon boldog lennék. Sajnos 110 km-re lakunk egymástól ez is befolyásoló tényező. Az 1 találkozó együtt alvós szokott lenni. 22/L 26/F Szerintetek mit kéne tennem ez valóban kevés?

2021. szept. 30. 16:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is kevesellném. 1 év után főleg.

Nem akartok összeköltözni?

2021. szept. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De, szeretnénk csak még gyűjtünk albi helyett lakást venni
2021. szept. 30. 16:51
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Klassz terv. Gazdaságilag. Én együttélés előtt heti 1 talival - nem feltétlen vennék közös ingatlant, de drukkolok, hogy működjön.
2021. szept. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem sem jó így. Inkább albi. Jó lesz úgy összeköltözni, ha kiderül hogy nem bírtok együtt élni.
2021. szept. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
95%

Ugyanebben a cipőben járok én is :(


Még a kilométer is stimmel, csak a kor más.


Mi is keveseljük :(

2021. szept. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
64%
Kezdetnek megtenné az albérlet is, kiderülne, valójában képesek vagytok - e kitartani egymás mellett. Amiben jelenleg éltek, szerintem az tingli-tangli kapcsolat, magyarul nem éppen komolynak nevezhető.
2021. szept. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Hat a komolysága nem ezen mulik mert komolyan gondoljuk egymassal, csak mèg nem élünk sajnos együtt de ettől nem tingli tangli.
2021. szept. 30. 18:47
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

"nem élünk sajnos együtt"

Pár nap alatt lehet albérletet találni, először nem kell közös lakás.Mire is? Csak megy az idő és a pénz, és még mindig nem vagytok együtt, és még nem is tudjátok, hogy milyen lesz. Ha szeretnétek együtt lakni, minél előbb ki kell próbálni.

2021. okt. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ismertem ilyen párokat. Aztán összeköltöztek.

Akkor költöztek össze amikor megbíztak egymásban, valamint lett rá lehetőségük. Az óta már nem hiányoznak egymásnak, hiszen akkor is együtt vannak, amikor a hátuk közepére sem kívánják a másikat.

Boldogok. Van közös életük. Másuk nincs, de közös életük az van. Meg boldogok is. Légy boldog te is!

2021. okt. 1. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Értem a nézőpontodat de sokkal jobban megéri beruházni egy olyan ingatlanra amit nem bérelek hanem valóban az enyém lesz. Az albi ára tulajdonképpen addig amíg ott lakom jó, mert van hol laknom de utána ennyi...amúgy lakást én vennék mivel jobban állok anyagilag, a párom pedig fizetné a rezsit, bevásárlásokat stb, így állapodtunk meg. Ha nem lenne jó együtt lakni, amit kétlek akkor hát így jártunk, de nem szeretnék a rosszra gondolni mert minden jó köztünk csak a találkozók hiánya okoz fájdalmat. Albérlet mellett nem tudnék már lakásra gyűjteni vagyis sokkal több időbe telne. De egyetértek, hogy minél hamarabb ki kell próbálni az együttélést!
2021. okt. 1. 23:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!